clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

LTH-Baas

Компанія LTH-Baas була заснована в 1934 році. Компанія спеціалізується на комплексних проектах технічної модернізації, проектах оснащення новобудов, переобладнанні та реконструкції, ремонті суден у всьому світі.

На сьогодні персонал компанії складається з понад 600 постійних висококваліфікованих та досвідчених морських фахівців. Компанією керується централізовано з головного офісу в Таллінні, Естонія. Крім того, є філії в Італії, Франції та Німеччині, де компанія має великі довгострокові проекти.

Експертиза

Компанія стабільно зростає протягом останніх 20 років. Компанія LTH-Baas успішно виконала численні системи очищення баластної води та установки для очищення баластних систем, модернізацію системи подачі палива, вдосконалену систему очищення стічних вод та багато інших складних проектів технічної модернізації під час сухого стикування та експлуатації по всьому світу.

Протягом останніх п’яти років LTH-Baas здійснив «під ключ» спорядження понад 80 000 м2 кабін і встановив понад 1 000 км трубопроводів різних систем на провідних суднобудівних дворах круїзних суден.