Представлення та популяризація діяльності ППОС та Університету

Профспілковий комітет студентів Національного університету кораблебудування традиційно бере на себе представницьку функцію, приймаючи участь у міських та Всеукраїнських виставках.

Щороку проходить виставка учбових закладів Миколаївщини, у якій традиційно приймають участь активісти Профспілки. Юнаки та дівчата представляють Університет, відповідають на питання відвідувачів виставки, серед яких є вищі посадові особи міста, викладачі шкіл та абітурієнти з батьками.

Кожного року профспілковий комітет студентів приймає участь у одному з масштабних університетських свят «Посвячення в студенти НУК». Профспілка сприяє проведенню свята на високому рівні, допомагає у вирішення організаційних питань.

100% студентів НУК пишуть заяву на вступ до ППОС НУК. Такий результат досягається завдяки злагодженій та активній роботі з першокурсниками. У перший день навчання в університеті для студентів першого курсу проводяться агітаційні збори, на яких вони дізнаються що таке Профспілкова організацію, які переваги мають члени Профспілки та яким чином можна вступити до ППОС. Зазвичай ці збори проходить досить жваво завдяки цікавому та інформативному діалогу голів профбюро інститутів/факультету з аудиторією.

Також важливо зазначити, що студенти НУК мають змогу приймати участь у конференціях з гостями з інших країн. У рамках святкування «Днів Європи» в Миколаєві до Національного університету кораблебудування щороку відвідують делегації європейців від Представництва Європейського Союзу в Україні.

Інтереси студентів НУК у Молодіжній колегії при голові Миколаївської облдержадміністрації  та у Молодіжній раді при міському голові також представляє профспілковий комітет студентів, таким чином, приймаючи безпосередню участь у визначенні та обґрунтуванні пріоритетних напрямів розвитку молодіжної політики, концептуальних проблем в цій сфері та пошуку ефективних механізмів їх вирішення, розробленні та втіленні проектів щодо  реалізації державної молодіжної політики в області та місті.

Первинна профспілкова організація студентів НУК входить до складу Асоціації правозахисних організаторів студентів України, тим самим вирішуючи проблеми та набуваючи досвіду на Всеукраїнському рівні.

Інтереси студентів Миколаївщини в Молодіжній раді при Федерації профспілок України представляв профспілковий комітет студентів, який також біло обрано до виконавчого комітету Ради.

Розширені засідання профспілкового комітету студентів НУК проходять один раз на рік. Перед студентами звітує голова ППОС НУК Суслов Владислав. Засідання проходять за дотримання порядку денного. У підсумку засідань студенти шляхом голосування оцінували звіт про виконану роботу та визнавали його «задовільним».

Одним з головних проектів даної програми стало створення іміджевої університетської форми, розробкою якої займався дизайнер профспілкового комітету студентів НУК Борушко Юлія та Луц Дмитро. Проект форми узгоджений та схвалений адміністрацією Університету та Студентською республікою НУК. У майбутньому планується втілити дизайнерський проект в життя та ввести дану форму, як єдину для студентів Національного університету кораблебудування.