clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Первомайська філія НУК

Первомайська філія

Національного університету кораблебудування

імені адмірала Макарова

 

 Офіційний сайт Первомайської філіі НУК

 

Філія створена в 1997 році і є відокремленим структурним підрозділом Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. На її базі здійснюється підготовка фахівців за освітньо-професійними програмами підготовки кваліфікованого робітника та освітніми рівнями бакалавра, магістра за спеціальностями згідно з ліцензією.

 

Структура Первомайської філії НУК

 

 

 

 

Відповідно до ліцензії ПФ НУК готує фахівців освітнього рівня бакалавр за наступними спеціальностями: 051 Економіка; 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність; 071 Облік і оподаткування; 131 Прикладна механіка; 142 Енергетичне машинобудування; 144 Теплоенергетика.

Також фахівців освітнього рівня магістр за спеціальностями: 051 Економіка та 131 Прикладна механіка.

 

Випуск 2019!

 

Для планування та постійного контролю практичної підготовки, а також працевлаштування випускників, у навчальному закладі створений «Відділ практик, працевлаштування та сертифікатних програм». Щорічно в стінах навчального закладу влаштовуються ярмарки професій.

 

 

Зона відпочинку на території ПФ НУК

 

На центральному стадіоні міста щорічно відбувається спартакіада студентів та викладачів Первомайського коледжу та ПФ НУК. За результатами змагань переможці та призери спартакіади нагороджені кубками та грамотами.

 

Ласкаво просимо до нас на навчання.

 

 

Наша адреса: 55202, м. Первомайськ, Миколаївської області, вул. Одеська, 107,

Відбіркова комісія – корпус ІІ, каб. 68, тел..(05161) 7-52-74, 7-52-59, моб. 0973274731

ppi.net.ua//admin@ppi.net.ua