clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Склад вченої ради

СКЛАД  ВЧЕНОЇ РАДИ

Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова

(Введено в дію наказом Ректора від 15.01.2019р. №10)

  1. Трушляков Євген Іванович – ректор, канд. техн. наук, професор НУК.
  2. Дубовий Олександр Миколайович – голова Вченої ради, завідувач кафедри матеріалознавства та технології металів, д-р техн. наук, професор.
  3. Рябенький Володимир Михайлович – заступник голови Вченої ради, завідувач кафедри програмована електроніка, електротехніка і телекомунікації, д-р техн. наук, професор.
  4. Уткіна Світлана Анатоліївна – вчений секретар НУК.
  5. Артюшенко Юлія Сергіївна — студентка гр.3531, Навчально-наукового гуманітарного інституту.
  6. Блінцов Олександр Володимирович — д-р техн. наук, професор, професор кафедри комп’ютерних технологій та інформаційної безпеки.
  7. Бобіна Олег Валерійович – директор Навчально-наукового гуманітарного інституту, канд. іст. наук, доцент.
  8. Бондаренко Олександр Валентинович — директор Кораблебудівного навчально-наукового інституту, канд. техн. наук, професор.
  9. Вовченко Олександр Іванович – професор кафедри автоматики, член-кореспондент НАН України, д-р техн. наук, професор.
  10. Горбов Віктор Михайлович – завідувач кафедри експлуатація суднових енергетичних установок та теплоенергетика, канд. техн. наук, професор.
  11. Грешнов Андрій Юрійович – доцент кафедри морського приладобудування, доцент НУК.
  12. Гурченков Олександр Петрович – професор кафедри економіки та організації виробництва, канд. техн. наук, професор.
  13. Димо Борис Васильович – завідувач кафедри технічної теплофізики та суднових паровиробних установок, канд. техн. наук, професор.
  14. Доценко Сергій Михайлович – директор Первомайської філії НУК, канд. техн. наук, доцент.
  15. Дубинський Олег Юрійович – проректор з науково-педагогічної роботи, економічних, юридичних та соціальних питань, д-р юр. наук, професор.
  16. Дудченко Олег Миколайович – заступник директора з навчальної роботи Херсонської філії НУК, канд. техн.наук, професор НУК.
  17. Жувагіна Ірина Олександрівна – декан інженерно-економічного факультету Первомайської філії НУК, канд.екон.наук, доцент.
  18. Жук Дмитро Олександрович – заступник директора Навчально-наукового інституту автоматики та електротехніки, завідувач кафедри суднових електроенергетичних систем, канд. техн. наук, доцент.
  19. Іваненко Тетяна Сергіївна – студентка гр.6271, Кораблебудівний навчально-науковий інститут.
  20. Ільницька Марія Андріївна – студентка гр.3511, Факультету морського права.
  21. Іртищева Інна Олександрівна – проректор з науково-педагогічної роботи та інноваційної діяльності, д-р економіч. наук, професор
  22. Костирко Тамара Миколаївна – директор Наукової бібліотеки, канд. наук з соціальних комунікацій.
  23. Кравченко Анна Сергіївна — студент гр.4511, Факультету морського права.
  24. Криленко Володимир Ігорович – проректор з науково-педагогічної та адміністративної роботи, д-р екон. наук, професор.
  25. Крилов Костянтин Олександрович — студент гр.4321, Навчально-наукового інституту автоматики та електротехніки.
  26. Кувалдіна Ольга Вікторівназавідувач кафедри теоретичних основ олімпійського та професійного спорту, канд. наук з фізичного виховання і спорту, доцент.
  27. Ломжець Юлія Вікторівнапомічник декана Факультету морського права, канд. юр. наук, доцент.
  28. Ломоносов Анатолій Вадимович – директор Херсонської філії НУК, д екон. наук, професор.
  29. Маркіна Людмила Миколаївна — завідувач кафедри техногенної та цивільної безпеки, д-р техн.наук, доцент.
  30. Матійко Олександр Васильович — завідувач кафедри дизайну, доцент НУК.
  31. Михайлов Михайло Сергійовичкерівник Навчально-наукового центру міжнародного співробітництва НУК ім.адм. Макарова, канд. екон. наук.
  32. Михелєв Ігор Леонідович — завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій, канд.тех.наук, доцент.
  33. Мочалов Олександр Олександрович – директор Навчально-наукового центру заочної та дистанційної освіти, д-р техн. наук, професор.
  34. Надточій Ірина Ігорівна – заступник директора Херсонської філії НУК з навчально-методичної та наукової роботи, д-р екон.наук, доцент.
  35. Нєкрасов Валерій Олександрович – завідувач кафедри теорії та проектування суден, д-р техн. наук, професор.
  36. Павлов Геннадій Вікторович – проректор з наукової роботи, д-р техн. наук, професор.
  37. Парсяк Володимир Никифорович – декан Факультету економіки моря, д-р екон. наук, професор.
  38. Погорєлова Олена Володимирівна — завідувач кафедри обліку та економічного аналізу, канд.екон.наук, професор.
  39. Приходько Сергій Борисович – завідувач кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем, д-р техн. наук, професор.
  40. Радченко Микола Іванович – завідувач кафедри рефрижерації та кондиціонування, д-р техн. наук, професор.
  41. Ратушняк Ігор Олександрович – директор Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж корабелів Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова», канд. техн, канд. техн. наук, доцент.
  42. Рогов Георгій Костянтинович — завідувач кафедри фінансів, д-р екон.наук, професор НУК.
  43. Сандюк Ганна Олександрівна – помічник декана Факультету морського права з наукової роботи, канд.юр.наук., доцент.
  44. Сербін Сергій Іванович – директор Машинобудівного навчально-наукового інституту, д-р техн. наук, професор.
  45. Слободян Сергій Олегович – проректор з науково-педагогічної роботи, канд. техн. наук, професор НУК.
  46. Скороходов Вадим Анатолійович – в.о. директора Навчально-наукового інституту автоматики та електротехніки, канд. техн. наук, доцент.
  47. Суслов Владислав Сергійович — аспірант, голова Первинної профспілкової організації студентів НУК.
  48. Тимошевський Борис Георгійович – завідувач кафедри двигуни внутрішнього згоряння, установки та технічна експлуатація,  д-р. техн. наук, професор.
  49. Тимченко Марина Вікторівна – студентка гр.4522, Навчально-наукового гуманітарного інституту.
  50. Ткач Михайло Романович – завідувач кафедри інженерної механіки та технології машинобудування, д-р техн. наук, професор.
  51. Трохименко Ганна Григорівна – завідувач кафедри екології та природоохоронних технологій, д-р техн. наук, професор.
  52. Тубальцев Анатолій Миколайович – голова Первинної профспілкової організації НУК ім.адм.Макарова, доцент.
  53. Фаріонова Тетяна Анатоліївна – директор Навчально-наукового інституту комп’ютерних наук та управління проектами, канд. техн. наук, професор НУК.
  54. Фатєєв Микола Володимирович – директор Навчально-наукового центру післядипломної освіти, канд. техн. наук, професор.
  55. Філатова Оксана Степанівна — завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, д-р філологічних наук, професор.
  56. Філіпішина Лілія Михайлівна – доцент кафедри економіки та економічного аналізу Первомайської філії НУК, д-р екон.наук, професор.
  57. Філіппова Ніна Михайлівна – канд. філол. наук, професор НУК кафедри прикладної лінгвістики.
  58. Чернов Сергій Костянтинович – завідувач кафедри управління проектами, д-р техн. наук, професор.
  59. Яковлева Ірина Георгіївна – головний бухгалтер.
  60. Яцунський Олександр Сергійович – завідувач кафедри фізичного виховання та спорту, доцент.

 

Наказ ректора НУК № 10 від 15.01.2019р.

Зміни: Накази №28 від 07.02.19р., №222 від 07.10.19р., №246 від 22.10.20р., №269 від 11.11.2020р., №286 від 24.11.2020р., №35 від 23.02.2021р., №36 від 24.02.2021р., №81 від 07.04.2021р.,№91 від 20.04.2021р., №253 від 17.09.2021р.