clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Вчена рада

СКЛАД ВЧЕНОЇ РАДИ:

  1. Трушляков Євген Іванович – ректор, канд. техн. наук, професор НУК.
  2. Дубовий Олександр Миколайович – голова Вченої ради, завідувач кафедри матеріалознавства та технології металів, д-р техн. наук, професор.
  3. Рябенький Володимир Михайлович – заступник голови Вченої ради, завідувач кафедри теоретичної електротехніки та електронних систем, д-р техн. наук, професор.
  4. Уткіна Світлана Анатоліївна – вчений секретар НУК.
  5. Бідніченко Григорій Вікторович – проректор з адміністративно-господарської роботи
  6. Блінцов Володимир Степанович – проректор з наукової роботи, д-р техн. наук, професор.
  7. Блінцов Олександр Володимирович — завідувач кафедри комп’ютерних технологій та інформаційної безпеки, д-р техн.наук, доцент.
  8. Бобіна Олег Валерійович – директор Навчально-наукового Гуманітарного інституту, канд. іст. наук, доцент.
  9. Богатирьов Костянтин Олександрович – завідувач кафедри теоретичних основ олімпійського та професійного спорту, д-р екон. наук, професор.
  10. Бондаренко Олександр Валентинович — директор Кораблебудівного навчально-наукового інституту, канд. техн. наук, доцент.
  11. Вовченко Олександр Іванович – завідувач кафедри імпульсних процесів і технологій, д-р техн. наук, професор.
  12. Горбов Віктор Михайлович – завідувач кафедри експлуатація суднових енергетичних установок та теплоенергетика, канд. техн. наук, професор.
  13. Грешнов Андрій Юрійович – заступник декана Факультету морська інфраструктура
  14. Гурченков Олексій Петрович — завідувач кафедри економіки та організації виробництва, канд.екон.наук, професор.
  15. Димо Борис Васильович – завідувач кафедри технічної теплофізики та суднових паровиробних установок, канд. техн. наук, професор.
  16. Доценко Сергій Михайлович – директор Первомайської філії НУК, канд. техн. наук, доцент.
  17. Дубинський Олег Юрійович – проректор з науково-педагогічної роботи, економічних, юридичних та соціальних питань, канд. юр. наук, доцент.
  18. Дудченко Олег Миколайович – заступник директора з навчальної роботи Херсонської філії НУК, канд. техн.наук, професор НУК.
  19. Єфімова Ганна Вікторівна – завідувач кафедри економічної політики та безпеки, д-р. екон. наук, професор НУК.
  20. Жувагіна Ірина Олександрівна – декан інженерно-економічного факультету Первомайської філії НУК, канд.екон.наук, доцент.
  21. Жук Дмитро Олександрович – заступник директора Навчально-наукового інституту автоматики та електротехніки, завідувач кафедри суднових електроенергетичних систем, канд. техн. наук, доцент.
  22. Іваненко Тетяна Сергіївна – студентка гр.3271, Факультету екологічної та техногенної безпеки.
  23. Іртищева Інна Олександрівна – завідувач кафедри менеджменту, д-р економіч. наук, професор.
  24. Костирко Тамара Миколаївна – директор Наукової бібліотеки, канд. наук з соціальних комунікацій.
  25. Кравченко Анна Сергіївна — студент гр.1511, Факультету морського права.
  26. Кривобок Єлизавета Анатоліївна — студентка гр.3531, Гуманітарного навчально-наукового інституту.
  27. Лазарєва Дар’я Володимирівна – голова Первинної профспілкової організації студентів НУК.
  28. Літвак Сергій Михайлович – декан Факультету екологічної та техногенної безпеки, канд. техн. наук, професор НУК.
  29. Ломжець Юлія Вікторівна — помічник декана Факультету морського права, канд. юр. наук, доцент.
  30. Ломоносов Анатолій Вадимович – директор Херсонської філії НУК, д-р екон. наук, професор НУК.
  31. Маркіна Людмила Миколаївна — завідувач кафедри безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, канд.техн.наук, доцент.
  32. Михелєв Ігор Леонідович — завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій, канд.тех.наук, доцент.
  33. Мочалов Олександр Олександрович – директор Навчально-наукового центру заочної та дистанційної освіти, д-р техн. наук, професор.
  34. Надточій Ірина Ігорівна – заступник директора Херсонської філії НУК з навчально-методичної та наукової роботи, канд.екон.наук, доцент.
  35. Нєкрасов Валерій Олександрович – завідувач кафедри теорії та проектування суден, д-р техн. наук, професор.
  36. Павлов Геннадій Вікторович – директор Навчально-наукового інституту автоматики та електротехніки, д-р техн. наук, професор.
  37. Парсяк Володимир Никифорович – декан Факультету економіки моря, д-р екон. наук, професор.
  38. Пишнєв Сергій Миколайович – завідувач кафедри дизайну, канд. техн. наук, доцент.
  39. Приходько Сергій Борисович – завідувач кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем, д-р техн. наук, професор.
  40. Равінський Кирило Андрійович — студент гр.4321, Навчально-наукового інституту автоматики та електротехніки.
  41. Радченко Микола Іванович – завідувач кафедри рефрижерації та кондиціонування, д-р техн. наук, професор.
  42. Ратушняк Ігор Олександрович – директор Коледжу корабелів, канд. техн. наук, доцент.
  43. Сандюк Ганна Олександрівна – помічник декана Факультету морського права з наукової роботи, канд.юр.наук.
  44. Сербін Сергій Іванович – директор Машинобудівного навчально-наукового інституту, д-р техн. наук, професор.
  45. Слободян Сергій Олегович – проректор з науково-педагогічної роботи, канд. техн. наук, професор НУК.
  46. Суслов Владислав Сергійович — студент гр.4431, Факультету економіки моря.
  47. Тимошевський Борис Георгійович – завідувач кафедри двигуни внутрішнього згоряння, установки та технічна експлуатація, д-р. техн. наук, професор.
  48. Тимченко Марина Вікторівна – студентка гр.1522, Гуманітарного навчально-наукового інституту.
  49. Ткач Михайло Романович – завідувач кафедри інженерної механіки та технології машинобудування, д-р техн. наук, професор.
  50. Трибулькевич Катерина Георгіївна – завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, д-р.пед.наук, доцент.
  51. Трохименко Ганна Григорівна – завідувач кафедри екології та природоохоронних технологій, д-р техн. наук, доцент.
  52. Тубальцев Анатолій Миколайович – голова профспілкового комітету НУК, доцент.
  53. Фаріонова Тетяна Анатоліївна – директор Навчально-наукового інституту комп’ютерних наук та управління проектами, канд. техн. наук, доцент.
  54. Фатєєв Микола Володимирович – директор Навчально-наукового центру післядипломної освіти, канд. техн. наук, професор.
  55. Філіпішина Лілія Михайлівна – доцент кафедри економіки та економічного аналізу Первомайської філії НУК, д-р екон.наук, доцент.
  56. Філіппова Ніна Михайлівна – канд. філол. наук, професор НУК кафедри прикладної лінгвістики.
  57. Харитонов Юрій Миколайович – декан Факультету морської інфраструктури, д-р техн. наук, професор.
  58. Хачатуров Едуард Борисович – проректор з науково-педагогічної, адміністративної роботи та розвитку, д-р юр. наук, ст. науковий співробітник.
  59. Чернов Сергій Костянтинович – завідувач кафедри управління проектами, д-р техн. наук, професор.
  60. Яковлева Ірина Георгіївна – головний бухгалтер.
  61. Яцунський Олександр Сергійович – завідувач кафедри фізичного виховання та спорту, доцент.