clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова (НУК) та група компаній Ascet Shipping починають співробітництво з метою підготовки сучасних фахівців.

Відповідний договір підписали ректор НУК Євген Трушляков та CEO Ascet Shipping Микола Гапєєв.

Передбачається, що студенти вишу зможуть отримати практичні знання у компанії, яка має 15-річний досвід морських транспортувань, експедирування та міжнародної логістики. Зараз Ascet Shipping працює в усіх діючих портах Україні. Зокрема забезпечує експорт української сільгосппродукції в рамках «зернового коридору».

НУК продовжує навчальний процес, хоча в липні 2022 головний корпус університету зазнав значних руйнувань від ракетного обстрілу. Задля безпеки студентів заняття ведуться в режимі онлайн.

За словами декана факультету Економіки моря Вячеслава Івати, університет потребує, щоб студенти мали можливість отримати практичні знання та досвід у реальному бізнесі. Також важливий зворотній зв’язок з великими компаніями.

— Ми готуємо зокрема фахівців з суднобудування і морегосподарського комплексу, з економіки моря та морського права. Хоча на ці спеціальності на ринку праці є запит, нам теж потрібні знання, що мають такі компанії як «Аскет Шиппінг» – це експорт зернових, експедирування, логістика, і транспортування в нових умовах, – каже він.

СЕО Ascet Shipping Микола Гапєєв відзначив, що під час війни завдання бізнесу — працювати, розуміючи, що створення робочих місць і сплачення податків потрібні державі та нашій перемозі.

— В цей час компанія попри все розвивається. Уклавши договір про співпрацю з НУК ми прагнемо допомогти закладу практичними знаннями в сучасних тенденціях логістики, портів та флоту. Також ми залучаємо молодих спеціалістів до нашої команди, створюємо можливості для розвитку тих, хто поділяє наші цінності, – додав він.

Ascet Shipping – група компаній, що надає повний спектр послуг з логістики, транспортування та експедирування зернових. До повномасштабного вторгнення російських військ в Україну 24 лютого 2022 Ascet Shipping була найбільшим оператором Бердянського порту. Після окупації Бердянську компанія провела релокацію виробничих потужностей на захід України та працює в усіх діючих портах України – Одеса, Ізмаїл, Рені, Кілія та Білгород-Дністровський. Крім морських перевезень Ascet Shipping почала відправляти вантажі залізничним та автомобільним транспортом, налаштувала експортну логістику зернових з України через порти Дунаю та країн ЄС.