clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

З 3 листопада до 31 грудня 2021 р. видавнича група «Гельветика», яка є офіційним партнером НУК ім. адм. Макарова, надає тестовий доступ до Електронної бібліотечної системи (ЕБС) видавництва «Олді+».

Українське наукове видавництво «Олді+», засноване у 2000 р., виконує широкий спектр редакційно-видавничих та поліграфічних робіт. З січня 2018 р. видавництво приєдналось до потужної видавничої групи «Гельветика», яку формують компанії-лідери з виготовлення якісної наукової книги (видавництво «МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ», видавництво «АТЛАНТ», польсько-українське видавництво «ЛІГА-ПРЕС» та європейське видавництво «BALTIJA PUBLISHING»).

ЕБС видавництва «Олді+» надає доступ до найбільш затребуваних матеріалів – навчальної і наукової літератури, монографій і словників з перспективою постійного поповнення.
Загальна кількість документів, представлених в ЕБС – 883 видання. Серед найбільш представлених категорій: Екологія (64); Економіка та фінанси (55); Технічні науки та електрична інженерія (27); Менеджмент та маркетинг (27); Водні біоресурси та аквакультура (22) та ін.

Користування ЕБС відбувається за допомогою посторінкового перегляду документів онлайн.

Доступ до ЕБС здійснюється за IP-адресами в усіх корпусах та філіях НУК ім. адмірала Макарова без введення логіну та паролю за посиланням: http://ebooks.oldiplus.ua/.

Віддаленого доступу до ЕБС поки що немає.