clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

У Національному університеті кораблебудування пройшла Панельна дискусія на тему «Професійний розвиток та європейська інтеграція» організована в межах «Дня кар’єри ЄС» 20 – 21 в місті Миколаєві, що є частиною проекту Представництва Європейського Союзу “Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні”.

Дні Кар’єри ЄС” успішно відбуваються щорічно протягом останніх п’яти років. На панельній дискусії представники мереж ЄС, бізнесу, влади, освіти та інші учасники обговорили Які програми ЄС діють в Україні для підтримки освітніх та професійних можливостей молоді;  Державно-приватне партнерство як механізм реалізації співпраці між закладами вищої освіти та бізнесом; Навички, які будуть затребуванні в майбутньому; Тренди сучасної комунікації;  Які ключові навички обов’язково знадобяться молодій людині для побудові успішної кар’єри.

Організатор Панельної дискусії є відділ «Проектний офіс» Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Про важливість поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної освіти, зайнятості, співробітництва, представлення кращих практик взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями,  презентація можливостей навчання і стажування, підтримки бізнесу, досліджень, старт-апів, які надаються Європейським Союзом в Україні зазначили всі учасники Панельної дискусії.

Молодь повинна володіти кращими європейськими практиками та впроваджувати  їх Українські реалії.

Більше інформації про захід, можна отримати відвідати сайт Euroquiz де ви можете знайти більше інформації про День кар’єри в м. Миколаєві та інші Дні кар’єри від Представництва ЄС, які відбудуться в інших містах країни.