clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Шановні науковці та студенти НУК ім. адм. Макарова!

Зважаючи на посилення карантинно-обмежувальних заходів в країні та в НУК ім. адм. Макарова, Наукова бібліотека пропонує налаштувати віддалений доступ до наступних електронних ресурсів:

ELSEVIER (БД Scopus і ScienceDirect)
Віддалений доступ до ресурсів видавництва Elsevier (БД Scopus http://www.scopus.com/ і ScienceDirect https://www.sciencedirect.com/) можливий для всіх користувачів, які мають і користуються корпоративною поштою @nuos.edu.ua.
Інструкція за посиланням https://cutt.ly/MlBJCTt (українською) – додаток 2, стор. 14-18,
або https://bit.ly/3dXCmPT (російською).
Для отримання корпоративної електронної пошти запрошуємо звернутися до Ірини Марущак iryna.marushchak@nuos.edu.ua.

WEB OF SCIENCE
Якщо у Вас вже є акаунт у Web of Science http://webofknowledge.com, який Ви створили з внутрішньої мережі НУК ім. адм. Макарова, то Ви можете зайти в систему за наступним посиланням: http://roaming.webofscience.com.
У разі, якщо Ви не використовували існуючий обліковий запис віддалено протягом півроку, то термін дії паролю закінчився. Зв’яжіться з представниками Clarivate Analytics за допомогою цієї форми https://clarivate.ru/sales-enquiries, щоб відновити доступ.
Якщо у Вас є можливість відвідувати університет, то обов’язково створіть акаунт для віддаленого доступу – про те, як це зробити, розповідається у відео https://www.youtube.com/watch?v=7bmJeG6tBFQ.

EBSCO
Для авторизації на сайті EBSCOhost http://search.ebscohost.com за межами мережі університету введіть:
логін: makarovuni
пароль: demo21@Mykolaiv

Springer
Віддалений доступ до ресурсів видавництва Springer надається платформою SpringerLink https://link.springer.com/ автоматично всім користувачам, які самостійно зареєструвались на платформі https://link.springer.com/signup-login у локальній мережі НУК ім. адм. Макарова.

Консультації з питань налаштування віддаленого доступу, користування БД та пошуковими системами, публікаційної активності, визначення наукометричних показників надає Тетяна Корольова tetyana.korolova@nuos.edu.ua.

Детальніше про доступні електронні ресурсі на сайті Наукової бібліотеки http://lib.nuos.edu.ua/ у розділах «Передплачені бази даних» https://cutt.ly/LRPP0mA і «Тестові доступи» https://cutt.ly/DRPP8Ys.

Слідкуйте за новинами на сайті Наукової бібліотеки і будьте здорові!