clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Конкурс проводиться дистанційно.

Дата проведення 21 листопада 2021 року.

Реєстрація учасників – https://forms.gle/Wd3t7DfAhRRtCCaM6

Координатор Беркунський Євген Юрійович,  Telegram, Viber +38 (066) 718 50 17,
e-mail: eberkunsky@gmail.com

Прес-секретар Маршак Олена Іллівна, Telegram, Viber +38 (063) 146 32 53,
e-mail: olena.marshak@nuos.edu.ua

Конкурс започатковано в НУК у 2020 році за ініціативою колективу кафедри інформаційних управляючих систем та технологій, підтримці дирекції Навчально-наукового інституту комп’ютерних наук та управління проектами та компаній- партнеров.

Захід спрямований на популяризацію програмування як засобу інтелектуального дозвілля, розвитку та комунікації студентів, випускників ЗВО, школярів та усіх бажаючих.

Цей конкурс присвячений Костянтину Вікторовичу Кошкіну – заслуженому діячу науки і техніки України, Лауреату Державної премії України в галузі науки і техніки, доктору технічних наук, професору, директору навчально-наукового інституту комп’ютерних та інженерно-технологічних наук, завідувачу кафедри інформаційних управляючих систем та технологій. Завдяки невгасаючому ентузіазму та відданій праці Костянтина Вікторовича кафедра інформаційних технологій розвинулась у потужну структуру Навчально-наукового інституту комп’ютерних наук та управління проектами. До складу ННІКНУП сьогодні входять шість кафедр, які забезпечують  одинадцять освітніх програм –  п’ять бакалаврських, п’ять магістерських і одну PhD.

У 2020 році конкурс проводився дистанційно 11 жовтня – найближчу неділя до 8 жовтня, дня народження К.В. Кошкіна.

 

Детальніше..