Вітаємо студентів-переможців поїздки до Польщі!

21-23 вересня 2021 року в місті Миколаєві на базі Національного університету  кораблебудування імені адмірала Макарова проходили Дні Кар’єри ЄС 2020, що є частиною проекту Представництва Європейського Союзу “Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні”.

21 вересня 2021 року під час Панельної дискусії «Професійний розвиток та європейська інтеграція», організованої в межах Днів Кар’єри ЄС 2021, Євсеєв Володимир, голова Регіонального фонду підтримки підприємництва у Миколаївській області, керівник Інноваційного кластера RinnoHub Регіонального інноваційного HUB обрав серед студентів претендента для поїздки в Польщу на Варшавську промислову виставку. Ним виявився студент четвертого курсу спеціальності «Менеджмент» Вадим Різун.

23 вересня 2021 року під час проведення тренінгу soft skills за темою «StartUp від ідеї до власного бізнесу. Основні питання та проблеми стартапів у регіоні», що проходив в рамках Днів кар’єри ЄС в Миколаєві, Кранковським  Дмитром, менеджером проектів Інноваційного кластера RinnoHub Регіонального інноваційного HUB був обраний другий учасник поїздки – студент третього курсу, факультету економіки моря Олександр Гура.

Вітаємо наших  переможців! Бажаємо їм творчої та плідної співпраці!