clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Метою конкурсу є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Організатором Всеукраїнського конкурсу виступає Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів України, Спілки письменників України.

Умови конкурсу:

 1. У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проекти.
 2. Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.
 3. Конкурсі роботи та анкету учасника ( учасників ) слід надсилати на адресу угіatuvatv-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня 2021 р. Протягом грудня 2021 – січня 2022 р. журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2022 р., якщо дозволятимуть умови карантинних обмежень.
 4. До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проекти – аматорські документальні та ігрові відеоролики у форматі .аvi.
 5. Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.
 6. На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів з місцем навчання/роботи.
 7. У листі, яким надсилається конкурсна робота, має бути вказано назву відеороботи, авторів та місце навчання/роботи.
 8. Авторський текст виконується українською мовою.
 9. Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.
 10. При використанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.
 11. Питання і уточнення щодо умов конкурсу надсилати за адресою: vriatuvatyvid-zabuttia@ukr.net.

Просимо до участі!

Центр молодіжної політики НУК