clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Зайцев Валерій Володимирович

 

Зайцев Валерій Володимирович

Навчально-науковий центр гідромеханіки

Доктор технічних наук, професор

E-mail:

ORCID: 0000-0002-8590-5671

Scopus ID: 85089381559

Web of Science ID:

Scholar Google:

Основні навчальні дисципліни:
«Енциклопедія суднобудування», «Design of ship and Ocean Technique», «Ocean Technique», “Перевезення небезпечних вантажів”, “Загальносуднові пристрої та системи”, “Судна з динамічним принципом підтримання”, “Океанотехніка”

Сфера наукових інтересів:

Теорія і проектування суден на повітряній подушці та їх гнучких огороджень, теорія і проектування традиційних суден-газовозів та їх танків, теорія і проектування CNG-газовозів імітаційне моделювання. Застосування сучасних систем автоматизованого проектування та програмного забезпечення (таких як SolidWorks, AUTOCAD, ANSYS, MathCAD, Wolfram Mathematica, MS Visual C++) в проектуванні і моделюванні суден різних типів. Розробка комп’ютерних програм з використанням графічного інтерфейсу та з мережевою взаємодією.

Зайцев Валерій Володимирович народився 1 листопада 1974 р. в місті Миколаєві. Зайцев Вал.В. у 1997 р. з відзнакою закінчив Український державний морський технічний університет (УДМТУ) імені адмірала Макарова за спеціальністю “кораблебудування”, після чого вступив до очного відділення аспірантури УДМТУ за спеціальністю 05.08.03 “Механіка та конструювання суден”. У 2005 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 05.08.03 “Механіка та конструювання суден”. У 2007 р. отримав атестат доцента кафедри конструкції корпусу корабля. На протязі 2006-2008 років був стипендіатом стипендії Кабінету Міністрів України. 

Протягом 2006-2008 рр. отримував стипендію Кабінету Міністрів України.

У 2009 році вступив до очної докторантури Івано-Франківського Національного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) за спеціальністю 05.15.13 “Трубопровідний транспорт, нафтогазосховища”. У січні 2014 року отримав диплом доктора наук за спеціальністю 05.15.13 “Трубопровідний транспорт, нафтогазосховища”.

До 01 жовтня 2019 р. Зайцев Вал.В. працював на посаді завідувача кафедри конструкції та механіки судна НУК.

Зараз Зайцев Вал.В. працює на посаді професора в ННЦ Гідромеханіка.

Зайцев Вал.В. має загалом 97 публікацій у фахових виданнях (у тому числі 7 навчальних посібників з грифом МОНУ) та 12 патентів України на корисну модель. Один з цих патентів переміг на Всеукраїнському конкурсі «Винахід – 2009» у номінації «Кращий винахід – 2009 в галузі транспорту». Був відповідальним виконавцем ряду держбюджетних тем.

Приймає активну участь у міжнародних програмах НУК. Зокрема, викладає англійською мовою ряд дисциплін студентам Чжоушанського міжнародного морського коледжу у м. Чжоушань, КНР та студентам Науково-технічного університету Цзянсу у м. Чженьцзян, КНР. Приймає активну участь у науковому співробітництві НУК з Харбінським Інженерним Університетом, м. Харбін, КНР.