clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Добігає завершення проект Erasmus+ «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану» (DigEco) 618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP, що розпочато у 2020 році, та разом із завершенням перед членами консорціуму, до яких входять представники вищих навчальних закладів різних країн (Литва, Німеччина, Україна, Словенія, Таджикистан), стоїть велика низка завдань що потрібно реалізувати та розробити для подальшого поширення здобутих наробок, досвіду та практик у освітній простір з метою наближення здобувачів освіти до запитів стейкхолдерів.

На тижневій зустрічі «Big Data in Digital Economy» (27 лютого -5 березня 2023 року)», що відбулась в університеті прикладних наук м. Гамбург (Німеччина), багато уваги приділялось питанням якісної компоненти щодо ходу та реалізації проекту.

Звіт за два роки реалізації проекту Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова представила професор, доктор економічних наук Лілія Філіпішина, відповідальна за якість реалізації проекту DigEco NUOS.

Не зважаючи на нелегкі умови реалізації проекту для українських учасників консорціуму, усі закордонні представники та учасники проекту виразили підтримку та повагу до усього Українського народу!