clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Всеукраїнська науково-технічна конференція з міжнародною участю  «Підводна техніка і технологія»

 

Дата проведення: 26-27 листопада 2020 р.

Місце проведення: м. Миколаїв, Інститут автоматики і електротехніки (ІАЕ) НУК ім. адмірала Макарова, просп. Центральний, 3 (Новий корпус НУК)

Кількість учасників (в т.ч. з інших країн для міжнародних заходів): 80-100

Конференція проводиться з метою обговорення сучасного стану та завдань створення підводно-технічних засобів в інтересах організацій України; теоретичних основ функціонування, методів проектування та дослідження засобів підводної техніки; технологій ефективного застосування засобів підводної техніки.

Коротка інформація про найважливіші наукові результати, отримані протягом 3-5 років у відповідній галузі з зазначенням ВНЗ і наукових організацій, які залучалися до співпраці: За останні 3 роки науковцями НУК було захищено 5 кандидатських дисертацій, тематика яких відповідає основним питанням конференції. В роботі конференції прийняли участь  науковці, представники таких  організацій та установ: Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Центральний науково-дослідний інститут озброєння і військової техніки Збройних Сил України, Державне підприємство «Київський науково-дослідний інститут гідроприладів», Державний науково-випробувальний центр ЗС України КП «Дослідно-проектний центр кораблебудування», Головне Управління ДСНС України у Миколаївській області, Міжнародна академія морських наук, технологій та інновацій, Морська академія В’єтнаму, Федерація підводного спорту та підводної діяльності України

Основні питання, що пропонуються для обговорення: теорія проектування та застосування підводних технічних засобів; електрообладнання та автоматика підводних систем і комплексів; пошук та дослідження об’єктів підводної культурної спадщини; водолазне спорядження і технології; підводна техніка та технологія спеціального призначення (закрита секція).