ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ПРОЕКТІВ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ І РОЗРОБОК У 2019 РОЦІ

Повідомляємо про оголошення у 2019 році конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок, які виконуються ЗВО та НУ, які належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, за рахунок коштів загального фонду державного бюджету. З 01 жовтня до 05 листопада 2019 року ЗВО та НУ надається доступ для проведення першого етапу Конкурсу в єдиній інформаційній системі «Наука в університетах» (далі — Система). Керівники проектів, яких авторизували співробітники НДЧ, самостійно вводять проекти в Систему за посиланням: kis.rit.org.ua. Доступ до Системи для введення проектів і їх подальшої експертизи ЗВО та НУ надається з 01 жовтня до 05 листопада 2019 року без часових обмежень. За результатами першого етапу Конкурсу до 12 листопада 2019 ЗВО та НУ необхідно надіслати поштою до Директорату науки (Чеберкус Д. В.) такі документи:

—    проекти, що оформлені в єдиній інформаційній системі «Наука в університетах»;

—    документи, що засвідчують результати першого етапу Конкурсу (копію наказу про проведення першого етапу Конкурсу, витяг із протоколу вченої (наукової, науково-технічної, технічної) ради);

—    перелік проектів, що пропонуються до виконання за рахунок видатків державного бюджету починаючи з 2020 року;

—    супровідний лист із зазначенням обсягів, що вивільняються у 2019 році;

—    згоду на участь у виконанні дослідження чи розробки всіх основних виконавців по кожному проекту.

Більш детальна інформація https://mon.rit.org.ua/node/202