clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Zhejiang International maritime college

Міжнародний морський коледж Чжецзян, розташований в архіпелазі Новий район архіпелагу Жушань, прекрасне острівне місто поблизу Шанхая, — це професійно-технічний коледж, який фінансується урядом, представлений спеціальностями або спеціальними групами, серед яких морська технологія, військово-морська архітектура, управління порту та морський туризм. які перші два були відзначені визначними спеціальностями на провінційному рівні.

Коледж був започаткований у лютому 2004 року та офіційно відкритий у лютому 2006 р. Затверджений урядом провінції Чжецзян та поданий до Державного відділу освіти. У 2008 році коледж пройшов оцінку якості освіти професійно-технічного коледжу, організованого державою Відділ освіти.

У 2010 році коледж пройшов виїзну перевірку навчальної агенції екіпажу, організовану Управлінням морської безпеки Китаю. Відповідно до вимог відповідних органів, коледж повинен створити себе як державну модель професійно-технічного коледжу протягом періоду Дванадцятої п’ятірки.

Коледж має площу 500 гектарів, площа його будівництва — понад 110 000 квадратних метрів та 6200 студентів денної форми навчання на кампусі. У коледжі є дочірня загальноосвітня школа, морська школа Жушань та сім підроздільних навчальних підрозділів: Школа морських технологій, Школа військово-морської архітектури, Школа портового менеджменту, Школа морського туризму, Школа освіти дорослих, PE & Art Center, і кафедра соціальних наук. Також, він може похвалитися своїми першокласними навчальними спорудами, маючи понад 80 навчальних кабінетів та лабораторій у кампусі та понад 130 навчальних баз поза межами кампусу, його вартість сягає 50 мільйонів юанів. У коледжі працює 25 навчальних програм для екіпажів, затверджених China MSA, серед яких BRM, ERM та ECDIS займають найвищий рівень у своїх колегах