clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Новини

 

«З війною у житті, з Україною в серці, з ФЕМ-ом у думках»
Які ж вони неймовірні — студенти Факультету економіки моря!

Детальніше

 

Коли дуальність – реальність: НУК продовжує надавати освітні послуги майбутнім фахівцям

Детальніше

З великим відривом команда ФЕМ з боулінгу перемогла в черговому етапі Спартакіади викладачів і співробітників НУК.

Детальніше

22 грудня подарував кафедрі інтелектуальної цифрової економіки не лише прекрасні зимові візерунки на вікнах, але й не менш вишукані захисти магістерських робіт.

Детальніше

В рамках міжнародного співробітництва між Національним університетом Узбекистану імені Мірзо Улугбека та Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова науково-педагогічний колектив кафедри економічної політики та безпеки прийняв активну участь у підготовці та виданні у 2021 році міжнародної колективної монографії «Совершенствование инновационного развития национальной экономики в условиях глобализации».

Детальніше

1 та 2 грудня було проведено Всеукраїнські наукові економічні читання «СУЧАСНІ ТРЕНДИ МОРЕГОСПОДАРЮВАННЯ», присвячених пам’яті першого декана Інженерно-економічного факультету НУК професора Василя Чангировича Лі!

Детальніше

Всеукраїнські наукові економічні читання
СУЧАСНІ ТРЕНДИ МОРЕГОСПОДАРЮВАННЯ
присвячені пам’яті першого декана Інженерно-економічного факультету НУК
професора Василя Чангировича Лі

Детальніше

 

Маск та Безос запрошують переселятися на інші планети Сонячної системи. Чи усім вистачить місця в їх космічних кораблях або грошей для бронювання білетів? Більшість залишиться на Землі. Їх завдання — попіклуватися про своє майбутнє. А воно безпосередньо пов’язане зі Світовим океаном.

Детальніше

 

21 жовтня платформа з розповсюдження PR-матеріалів у ЗМІ PRNEWS.IO в рамках зустрічі в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова (м. Миколаїв) презентувала україномовну версію блогу про маркетинг та PR.

Детальніше

 

Вже традиційно за ініціативи адміністрації Факультету економіки моря відбувся Економічний фестиваль. Цього року — у форматі онлайн, проте від цього, прагнення проявити свої творчі здібності та економічні знання, не були меншими.

Детальніше

 

🏆Щиро вітаємо команду «НЕШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ», — студентів кафедри Економіки та організації виробництва Алла Параскун, Anastasia Strikha, Александр Ковцевич, Остапенко В’ячеслава та Щербуня Анатолія, — з перемогою в «Економічному фестивалі ФЕМ – 2021»!🥳🤩

Детальніше

 

Так! Так! Так! Ми це зробили! Провели Економічний фестиваль на Факультеті економіки моря, не зважаючи на складні умови, пов’язані з пандемією. Тож, «ковідом не скорені», але вже точно вакциновані любов’ю до рідної кафедри та факультету…і це на все життя, ми в цьому переконані!

Детальніше

Студенти спеціальності «Менеджмент» долучаються до академічної доброчесності
22 вересня 2021 року студенти-першокурсники спеціальності «Менеджмент» ознайомилися з основами академічної доброчесності.

Детальніше

 

В рамках співпраці кафедри менеджменту та директором ТОВ «ЕЛЕКТРІМ 2000» Риммою Малаховою 24 вересня відбулись заняття, а саме читання лекцій та проведення практичних занять для здобувачів вищої освіти початкового (короткого циклу) та першого (бакалаврського) рівня спеціальності 073 «Менеджмент» з навчальної дисципліни «Менеджмент».

Детальніше

 

Куратори кафедри менеджменту разом зі здобувачами вищої освіти початкового рівня (короткого циклу) та першого (бакалаврського) рівня спеціальності 073 Менеджмент відвідали «Миколаївські катакомби»

Детальніше

 

10 вересня до здобувачів вищої освіти початкового (короткого циклу) та першого (бакалаврського) рівня спеціальності 073 «Менеджмент» кафедри менеджменту з лекцію до навчальної дисципліни «Менеджмент» завітала стейкхолдер, регіональний директор А-Банку Ірина Дудник. Разом з к.е.н., доцентом кафедри менеджменту Оленою Іщенко та д.е.н., професором Іриною Крамаренко розглянули актуальну тему «Лідерство і команда – запорука успіху управління персоналом»

Детальніше

 

22 — 23 вересня 2021 року у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова в рамках «Дня кар’єри ЄС» були проведені цікаві та пізнавальні тренінги

Детальніше

 

Відбулась зустріч проректора Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, д.е.н., професора кафедри менеджменту Іртищевої Інни, к.е.н., доцента кафедри менеджменту Іщенко Олени з Малаховою Риммою, яка є експертом в питаннях бізнесу, коучингу, засновником та директором таких бізнес-проектів: ТОВ «ЕЛЕКТРІМ 2000», Миколаївський благодійний фонд «Малахова», ТОВ «НВП» ЕЛЕКТРІМ 2000», фізкультурно-оздоровчий комплекс «Фабрика здоров’я», ЕКО — ферма «Черемша», ресторан швидкого харчування «Черемша», сертифікованим бізнес-коучем, засновником благодійних, соціальних проектів та просто чарівною жінкою.

Детальніше