Юридична клініка «Ex aequo et bono»

Юридична клініка «Еx aequo et bono» (Юридична клініка НУК) – практична лабораторія, що діє на базі Національного Університету Кораблебудування імені адмірала Макарова.
Вже більше 20-ти років наша Юридична клініка активно працює на теренах Миколаївщини. Асоціацією Юридичних клінік України вона визнана «Юридичною клінікою вищого ґатунку»

Які ж напрямки покладені в основу діяльності нашої клініки?

1.Надання юридичної консультації.

В Юридичній клініці студенти факультету Морського права під пильним керівництвом викладачів-кураторів надають правову допомогу з різних галузей права, експертно розбираються з питаннями функціонування ОСББ, складання позовів до суду та ін.

Консультації та складання правових документів для жителів Миколаївщини – безкоштовні.
Консультації проводяться з дотриманням принципу конфіденційності.
Тривалість оформлення консультації: до 1 тижня.
Консультації проводяться в університеті, онлайн (Zoom) та по телефону.

2. Правова просвіта.

В рамках правопросвіти студенти-консультанти працюють над забезпеченням високого рівня обізнаності  населення щодо прав людини та розвивають свої навички публічних виступів. Наші студенти-клініцисти постійно спілкуються зі школярами та проводять правопросвітні заходи за методикою Street law (уроки, вебінари, створюють відеоматеріали, інфографіку тощо).

Наші розробки включені до посібників, які стосуються методики проведення правопросвітніх занять.

3. База для проходження стажування та практики студентів. В рамках дисципліни «Юридичний практикум», студенти 1-го курсу проходять 4-х місячне стажування в Юридичній клініці. Найкращі студенти старших курсів працюють в Юридичній клініці на постійній основі та наприкінці кожного року отримують Сертифікат, який додає їм перевагу серед інших випускників ЗВО при влаштуванні на роботу за спеціальністю.

Адреса Юридичної клініки: м.Миколаїв, проспект Героїв України, 9, каб.612.
Графік роботи: з Понеділка по П’ятницю з 12.30 до 15.00.
Працюємо за попереднім записом по телефону: 0660726232
Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/clinic.nuos