Будівельної механіки та конструкції корпусу корабля

Кафедра будівельної механіки та конструкції корпусу корабля — одна з найстаріших спеціальних кафедр кораблебудівної освіти.

Вона була заснована у вересні 1931 року в Миколаївському кораблебудівному інституті. Відповідно до різних обставин тих років кафедра кілька разів змінювала своє найменування, штат і завідувачів кафедрою.

Але всі ці роки вона була випускаючою кафедрою кораблебудівного факультету.

Колектив кафедри активно брав участь у науково-методичній, науково-дослідницькій роботі нашого університету і підготував більше двох тисяч фахівців для суднобудування та інших галузей промисловості.

На кафедрі працює висококваліфікований професорсько-викладацький склад.

Кафедра будівельної механіки та конструкції корпусу корабля має повний цикл навчання – бакалаврат, магістратуру, аспірантуру і докторантуру.

Кафедра будівельної механіки та конструкції корпусу корабля оснащена унікальною лабораторною базою, що гарантує високоякісну підготовку, працевлаштування в Україні та за її межами.

Випускники кафедри будівельної механіки та конструкції корпусу корабля успішно працевлаштувались у таких країнах світу як: Великобританія, Китай, Норвегія, Нідерланди Об’єднані Арабські Емірати, Польща, Туреччина, США, Південна Корея, Катар тощо.

Підготовка фахівців здійснюється:

– за ступенями «бакалавр», «магістр», «доктор філософії»;

– за державним замовленням та за кошти фізичних і юридичних осіб;

– за денною та заочною формами навчання.

ОСВІТНЬО – ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Міжнародна технічна інформація у морській діяльності.»

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН МАГІСТРА

Робоча навчальна програма дисципліни «Надійність корпусних конструкцій та технічних засобів суден»

Робоча навчальна програма дисципліни «Міцність суден при побудові та докуванні»

Робоча навчальна програма дисципліни «Проектування корпусних конструкцій  малих суден»