clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Єгоров Олександр Геннадійович

 

Єгоров Олександр Геннадійович

Старший викладач кафедри теорії та проектування суден

Кандидат технічних наук, доцент

E-mail:

ORCID: 0000-0002-2050-8640

Scopus ID: 57150096800

Web of Science ID:

Scholar Google:

Основні навчальні дисципліни:

Наукові основи конструювання корпусних конструкцій суден та морських плавучих споруд

Сфера наукових інтересів:

Проектування суден, оптимізація корпусних конструкцій і обводів суден, оцінка економічної ефективності, аварійності, безпеки, ходовості та надійності вантажних і пасажирських суден і поромів, а також барже-буксирних составів і суден технічного і допоміжного флоту.

Єгоров Олександр Геннадійович У лютому 2012 р. закінчив навчання в магістратурі кораблебудівного факультету Одеського національного морського університету та здобув кваліфікацію наукового співробітника. В 2012-2015 рр. навчався в аспірантурі Одеського національного морського університету на кафедрі «Теорія і проектування корабля ім. проф. Ю.Л.Воробйова». У лютому 2016 р. захистив кандидатську дисертацію за темою «Вибір оптимальних характеристик составних суден і барже-буксирних составі змішаного плавання» в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова за спеціальністю 05.08.03 «Конструювання та будування суден».

З вересня 2009 р. працюю за сумісництвом в Морському Інженерному Бюро на посаді старшого наукового співробітника.

Підготував та опублікував понад 200 наукових публікацій та тез доповідей.

Інше:
— Член Англійського Королівського товариства корабельних інженерів — Royal Institute of Naval Architects (MRINA) з 2016 року. 
Член Міжнародного конгресу з питань конструкції корпусу суден і морських споруд ISSC (International Ship and Offshore Structures Congress) з 2012 року.