clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Кльова Яна Анатоліївна

 

Кльова Яна Анатоліївна

Старший викладач кафедри теорії та проектування суден

E-mail: yana.kleva@nuos.edu.ua

ORCID: 0000-0002-0379-7276

Scopus ID:

Web of Science ID: V-3981-2017

Scholar Google: scholar.google.com.ua/citations?user=zLi_p1wAAAAJ&hl=uk

Основні навчальні дисципліни:
CAD/CAM/CAE системи, Теорія корабля та ТЗОО, Основи проектування суден, Теорія та устрій корабля

Сфера наукових інтересів:

проектування швидкісних малих суден, зокрема лоцманських катерів,  CAD/CAM/CAE в суднобудуванні, теорія корабля.

Кльова Яна Анатоліївна  – старший викладач кафедри теорії та проектування суден, вона активно займається виховною роботою серед студентів, багато років є куратором студентських груп.

У 1988 році закінчила кораблебудівний  факультет Миколаївського кораблебудівного інституту (МКІ) та почала працювати інженером-конструктором в ПКБ «Прогрес», пізніше в КБ «Стромекологія».

В 2002 році здобула другу вищу освіту по спеціальності «Менеджмент організацій»в Українському державному морському технічному університеті.

В 2009 – 2012рр. навчалася в аспірантурі , яку закінчила за спеціальністю 05.08.03 «Конструювання та будування суден». Тема дисертаційного дослідження: «Вибір проектних характеристик лоцманських суден».

З 2004 року працювала на посаді асистента викладача кафедри теорії та проектування суден, а з 2012 року працює на посаді старшого викладача кафедри теорії та проектування суден Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (НУК).

Педагогічну діяльність Яна Анатоліївна успішно поєднує з науковою працею: нею опубліковано більше 20 наукових праць, 2 навчально-методичних посібники, курс лекцій з компьютерної графіки англійською мовою. Була виконавцем госпдоговірних і держбюджетних науково-дослідних робіт, в тому числі міжнародних.