clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Кротов Олександр Іванович

 

Кротов Олександр Іванович

Доцент кафедри  теорії та проектування суден

Кандидат технічних наук, доцент

E-mail: krotoff2015@gmail.com

ORCID: 0000-0001-8350-6418

Scopus ID:

Web of Science ID: G-2383-2018

Scholar Google: scholar.google.com.ua/citations?user=N9jSlyEAAAAJ&hl=ru

Основні навчальні дисципліни:

Основи проектування суден, Оптимальне проектування суден, Основи наукових досліджень

Сфера наукових інтересів:

Cуднобудування, теорія та проектування суден, оптимальне проектування суден та кораблів, яхтинг та яхтобудування, історія судно- і кораблебудування.

Кротов Олександр Іванович — к.т.н. професор НУК, відмінник освіти України — є одним з провідних фахівців в галузі суднобудування. Основним напрямом наукової діяльності є методологія оптимального проектування суден в умовах ринкової економіки. Кротов  О.І. є автором та співавтором більш ніж 70 наукових робіт, зокрема 4 томів «Правил класифікації та побудови морських суден», 4 томів «Правил класифікації та побудови суден внутрішнього плавання», 3 навчальних посібників з грифом Міністерства освіти і науки України ,»Російсько-українського словника термінів з суднобудування».

Активно займається вітрильним спортом, є  учасником і неодноразовим призером вітрильних змагань та головою кваліфікаційної комісії федерації вітрильного спорту міста Миколаєва.

У 1972 р. закінчив Миколаївський кораблебудівний інститут імені адмірала С.Й. Макарова за спеціальністю «Суднобудування та судноремонт» та почав працювати в цьому інституті.

У 1983 р. захистив дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата технічних наук з питань проектування багатокорпусних суден, а в 1987 р. отримав вчене звання доцента по кафедрі проектування суден та суднових пристроїв МКІ. У 2003 р. присвоєно звання професора Українського державного морського технічного університету імені адмірала Макарова по кафедрі теорії та проектування суден.

У 2008 р. нагороджений знаком «Відмінник освіти України», а у 2018 р. – відзнакою Миколаївської обласної ради «За заслуги перед Миколаївщиною ІІ ступеня» за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі освіти, навчанні та вихованні студентської молоді, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію.