clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Пащенко Юрій Миколайович

 

Пащенко Юрій Миколайович

Доцент кафедри теорії та проектування суден

Кандидат технічних наук, доцент

E-mail: Antaressail50@gmail.com

ORCID: 0000-0001-5603-7679

Scopus ID:

Web of Science ID: V-7511-2017

Scholar Google:  https://scholar.google.com.ua/citations?user=EAylMiYAAAAJ&hl=ru

Основні навчальні дисципліни:
теорія та проектування суден

Сфера наукових інтересів:

теорія корабля, проектування яхт, катерів, яхтінг.

Пащенко Юрій Миколайович — к.т.н. доцент кафедри теорії та проектування суден  провідний фахівець в галузі проектування малих суден, директор малого науково-виробничого підприємства «Антарес», був президентом Миколаївської федерації вітрильного спорту, працював сюрвеєром Торгово-промислової палати в Миколаївській області з питань теорії корабля. Як капітан крейсерської яхти неодноразово приймав участь у регатах.

У 1973 році закінчив кораблебудівний факультет МКІ за спеціальністю «Суднобудування і судноремонт»  та отримав кваліфікацію інженер-кораблебудівник і почав працювати в Миколаївському кораблебудівному інституті. У 1981 році захистив дисертацію, на здобуття вченого ступеня кандидата технічних наук, яка присвячена питанням гідродинамічної теорії хитавиці корабля. У 1987 р. Ю. М.Пащенко присвоєно вчене звання доцента кафедри  теорії корабля МКІ.

Автор понад 30 наукових і методичних публікацій, п’яти навчальних посібників, курсів лекцій з теорії корабля та малотоннажного суднобудування. Науковий керівник СКБС «Яхта».