clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Томашевська Тетяна Вікторівна

Томашевська Тетяна Вікторівна

 

Томашевська Тетяна Вікторівна

Аспірант кафедри теорії та проектування суден  

 

E-mail:tomashevska-tanya@ukr.net

ORCID:

Scopus ID:

Web of Science ID:

Scholar Google:

Томашевська Тетяна Вікторівна – аспірант кафедри теорії та проектування суден.  У 2007 році закінчила Український Державний Морський Технічний Університет імені адмірала С.Й. Макарова і отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Кораблі та океанотехніка».

З квітня 2007 року по лютий 2010 працювала інженером-конструктором на Чорноморській яхтеній верфі. З квітня 2010 працює на Державному підприємстві «Дослідно-проектний центр кораблебудування» на посаді інженера-конструктора 3 категорії, з січня 2012 — інженер-конструктор 2 категорії, з листопада 2014 -інженер-конструктор 1 категорії, з грудня 2018 і дотепер – провідний інженер-конструктор.

У 2020 зарахована до аспірантури НУК за спеціальністю 135 Суднобудування освітньо-наукова програма «Суднобудування». Тема дисертаційного дослідження ««Обґрунтування проектних характеристик  універсальної платформи типу PASCAT»

Нагороджена Подякою від Генерального директора Державного концерну «Укроборонпром» Р. Романова у 2014 році та Почесною грамотою від Виконувача функцій і повноважень голови облдержадміністрації, заступника голови облдержадміністрації  Т.Стахевич у 2020 році.