Кафедра морського приладобудування: «Працевлаштування та Партнери»

Працевлаштування та Партнери

Випускники кафедри морського приладобудування гарантовано працевлаштовуються за фахом.

Зокрема, велика кількість випускників кафедри працює на наступних підприємствах: ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування»,ДП «Миколаївстандартметрологія», ПРАТ «ДІКЕРГОФФ ЦЕМЕНТ Україна», ДП НПКГ «Зоря-Машпроект»,ПрАТ “Лакталіс-Миколаїв Україна”, ТОВ «Миколаївський глиноземний завод», АТ «Миколаївобленерго», IT-компанії: «Ciklum», «EPAM»,«GlobalLogic», «САMO»,ПАТ КБ «ПриватБанк»(IT-відділи), ГК«АМІКО», MDEM «Marine Design Engineering Mykolaiv» тощо.

Спільні проєкти та Партнерська підтримка надається підприємствами:

З питань співробітництва щодо працевлаштування студентів, пошуку фахівців за напрямками підготовки кафедри (або питань, пов’язаних із стажуванням, участю у конкурсах на займання посад або у виконанні проєктів, розповсюдження відповідних оголошень серед студентів, просимо звертатись: за тел. +380512479250, або використовувати e-mail: olena.ryzhenko@nuos.edu.ua,

чи надсилати пропозиції за адресою:
Кафедра морського приладобудування, каб. 208,

Інститут автоматики та електротехніки НУК ім. адм. Макарова

пр-т Центральний 3, м. Миколаїв, Україна

Про присутність випускників та схеми працевлаштування дивись «Оберт кадрів з числа випускників кафедри морського приладобудування на ринку праці».