121 Інженерія програмного забезпечення

Інститут/Факультет: Навчально-науковий інститут комп’ютерних наук та управління проектами

Кафедра: Кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем

Якщо ти мрієш програмувати, маєш хист до точних наук та вивчаєш іноземні мови – тебе саме до нас!
Інженерія програмного забезпечення – спеціальність, спрямована на розробку програмних систем, які задовольняють вимогам висунутим до них замовниками, працюють надійно та ефективно, мають доступну вартість розробки та супроводу.
В державному управлінні, банківських системах, системах фінансового аналізу, медицині, транспорті, виробничих підприємствах, без використання комп’ютерів, інформаційних технологій та програмного забезпечення не обійтися. Тому завжди виникає потреба у фахівцях з розробки та тестування програмного забезпечення, навчання яких здійснюється за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення». Попит на інженерів програмного забезпечення не тільки надзвичайно високий, але й стрімко зростає.
За спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення здійснюється підготовка за освітньо-професійними програмами бакалавра, магістра. Зазначимо, тількі у нас в м. Миколаєві готуються магістри за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення. У 2020 р. освітню програму з підготовки магістрів за цією спеціальністю було оновлено шляхом включення до неї нових освітніх компонентів (дисциплін): «Інтелектуальний аналіз та обробка даних», «Застосування методів багатомірного статистичного аналізу в інформаційних технологіях» та «Data science».

Додаткову консультацію можна отримати від старшого викладача кафедри Програмного забезпечення автоматизованих систем Смикодуб Тетяни Георгіївни ☎️ +38 095 79 11 505.

ОПИС ОСВІТНІХ ПРОГРАМ

КОНКУРСНІ ПРЕДМЕТИ

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

За останні роки особливо визначаються напрямки наукових досліджень:

• прикладний системний аналіз та інформаційні технології;
  • застосування методів математичного моделювання стохастичних систем в інформаційних технологіях;
  • інформаційні технології у галузі управління проектами та розвитку виробництва;
  • управління інноваційними проектами та інтелектуальний аналіз даних;
  • інформаційні управляючі системи автоматизації проектних робіт;
  • організація та впровадження інтегрованих комп’ютерних виробництв;
  • інформаційні технології управління навчальним процесом;
  • управління життєвим циклом виробів;
  • організація і управління віртуальними підприємствами;
  • математичне моделювання в кораблебудуванні;
  • математичне моделювання технічних систем;
  • геометричне моделювання об’ємних компресорів.

МАЙБУТНІ ПРОФЕСІЇ

• Програміст
    Керівник програмних проектів
    Розробник баз даних
    Тестувальник, інженер з програмного забезпечення
    Веб-дизайнер
    Net-розробник
    Java-розробник
    Веб-розробник
    Керівник ІТ-відділу
    Керівник групи
    Керівник ІТ-компанії з розробки програмних продуктів
    Науковий співробітник відділу математичного та програмного забезпечення систем

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ
Після закінчення навчання Ви можете знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Специфіка професії дозволяє працювати віддалено, мати гнучкий робочий графік. Ви можете відкрити свою справу (стати фрілансером) і розробляти програмні продукти на замовлення у зручний для Вас час.

НАШІ ВИПУСКНИКИ ПРАЦЮЮТЬ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ТА В УСТАНОВАХ

• GlobalLogic
    TemplateMonster
    MobyDev