122 Комп’ютерні науки

Освітня програма: УПРАВЛІННЯ ПРОЄКТАМИ

Інститут/Факультет: Навчально-науковий інститут комп’ютерних наук та управління проектами

Кафедра: Кафедра управління проєктами

Проектний менеджер – це висококваліфікований фахівець, що володіє системою знань з управління проектами в будь-якій сфері людської діяльності, яка має на меті досягнення конкретного і ефективного результату.

Проектні менеджери є агентами змін: вони роблять цілі проекту своїми власними, та використовують власні навички і досвід, щоб правильно організувати проектну команду та вміють надихнути її почуттям спільної мети. Вони не бояться нових викликів, оскільки знають та вміють орієнтуватися в складному динамічному бізнес-середовищі й з впевненістю можуть прогнозувати та досягати необхідних результатів.

Вони добре працюють під тиском і в атмосфері змін. Вони можуть легко перемикатися між масштабними задачами та малими деталями, знаючи, коли сконцентруватися на кожному.

Вони організовані, пристрасні та цілеспрямовані, розуміють стратегічну роль проектів в досягненні організацією успіху.

Проектні менеджери здатні культивують у людей навички, необхідні для розвитку довіри і взаєморозуміння між усіма зацікавленими сторонами проекту: власників, ініціаторів, замовників; інвесторів, споживачів; та інших учасників з членами проектної команди.

ОПИС ОСВІТНІХ ПРОГРАМ
КОНКУРСНІ ПРЕДМЕТИ

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

Кафедра управління проєктами проводить активну науково-дослідну роботу за тематичними напрямками:

• Методологія управління проектами та програмами;
  • Інформаційні технології управління проектами;
  • Управління проектами функціонування і розвитку підприємств;
  • Управління проектами регіонального розвитку;
  • Проводились дослідження в рамках держбюджетної теми «Моделі, механізми та інструментальні засоби інноваційного розвитку та підвищення конкурентоспроможності функціонування українських наукомістких підприємств в умовах обмеженості ресурсів».
МАЙБУТНІ ПРОФЕСІЇ
  • спеціаліст менеджер
  • проектний аналітик
  • Team Leader
  • проектний менеджер
  • менеджер проектів комерційних компаній
  • експерт з управління проектами
  • підприємець
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Управління проектами безпосередньо пов’язано з менеджментом організації та ІТ-сектором, який займає одну з провідних позицій на ринку вакансій України. Професія проектного менеджера, зокрема в IT, відкриває безкрайні можливості для реалізації спеціаліста. Можливості будь-якого виду управління, в будь-якому секторі економіки, компанії чи підрозділу.