Відкриті лекції проєкту «ІТ В ЖИТТІ»

✅«ІТ в житті — професії» #1 Андрій Пухалевич, к.т.н., доцент кафедри Програмного забезпечення автоматизованих систем НУК, провідний Web-розробник, який співпрацює з данською компанією Web coders

✅«ІТ в житті — професії» #2 Сергій Городілов, Team Leader команди бизнес-аналітиків UKRTECH.INFO

✅ «ІТ в житті — професії» #3 Сергій Артьоменко, директор ТОВ «АртСофт»

✅«ІТ в житті — професії» #4 Дмитро Селіщєв, Senior Python Developer, Teamlead, DataArt Kherson

✅«ІТ в житті — професії» #5 Олексій Борисевич, провідний фахівець ТОВ «НВП ЛІК»
Рекомендована література:
Гамма, Хелм, Джонсон, Влиссидес “Приемы объектно-ориентированного проектирования”
Стив Макконнелл “Совершенный код”
Хоровиц, Хилл “Искусство схемотехники“

✅ «ІТ в житті — професії» #6 Володимир Кожаєв, фрілансер, розробник мов програмування та компіляторів
Рекомендована література:
Альфред В. Ахо, Моника С. Лам, Рави Сети, Джеффри Д. Ульман Компиляторы: принципы, технологии и инструментарий (Книга дракона), 3 издание

✅«ІТ в житті — професії.  Python Developer» #7 Дмитро Селіщєв, Senior Python Developer, Teamlead, DataArt Kherson

✅«ІТ в житті — професії» # 8 Олександр Колісніченко, керівник відділу бізнес-аналітики та нових проєктів, керівник служби ІТ групи компаній Агоф’южн

😻 Profy Day. Love ІТ.

00:02 Віктор Партас, кандидат технічних наук, доцент кафедри інформаційних управляючих систем та технологій, керівник напряму інноваційних розробок компанії «Технос».
11:18 Вероніка Мараєва, здобувач освіти магістерського рівня освітньої програми «Управління проєктами» спеціальності 122 «Комп’ютерні науки», лауреат конкурсу «Молода людина Миколаєва» 2020 у номінації «Кращий молодий науковець», переможець  Фіналу Міжнародної олімпіади з інформаційних технологій «IT Universe — 2020» у конкурсі «Розробка мобільних застосунків».
16:50 Наталія Ходякова магістр з комп’ютернх наук, випуск 2016 року, Senior Software Developer | Backend компанії Ray Sono AG м. Мюнхен, Німеччина, увійшла у десятку кращих учасників Міжнародної олімпіади «IT-Планета — 2012» у номінації «OracleJavaOlympic», переможець конкурсу «Кращий студент Миколаївщини 2012 року» у номінації  «Кращий студент-програміст».