Програма навчання та стратегічного планування

ПРОГРАМА «Навчання та стратегічного планування»

Програма «Навчання та стратегічного планування» ППОС НУК була створена в умовах реалізації великої кількості проектів, підпорядкованих стратегічним цілям організації, для виконання яких потрібні кваліфіковані керівники проектів та учасники, а також з метою далекоглядних планів на майбутнє організації. Програма в цілому включає в себе наступні напрямки роботи:

• визначення та обґрунтування пріоритетних напрямів розвитку ППОС НУК, концептуальних проблем та пошук ефективних механізмів їх вирішення;
  • розгляд, доопрацювання та прийняття рішень щодо реалізації нових проектів, програм та заходів;
  • сприяння підвищенню освітнього рівня лідерів профспілки, активу та профоргів;
  • організація та координація роботи студентських рад гуртожитків;
  • організація міжвузівського обміну активістами між студентськими профспілками-партнерами;
  • «шефство» над студентами-першокурсниками;
  • формування та розвиток єдиного інформаційного простору для реалізації проектів;
  • організація та участь у роботі виставок, конференцій, семінарів;
  • організація та проведення семінарів, тренінгів, участь у студентських науково-практичних конференціях;
  • впровадження нових форм та методів навчання для покращення роботи ППОС;
  • використання проектного підходу для планування та реалізації портфеля програм ППОС НУК;
  • навчання команд проектів.

Кожного року  Первинна профспілкова організація студентів НУК є одним з організатором проекту – « Всеукраїнська школа профспілкового лідера. Партнерами проекту також стала Асоціація правозахисних організаторів студентів України. Метою Школи профспілкового лідера є: навчання, обмін досвідом та підвищення рівня кваліфікації активістів студентських профкомів вищих навчальних закладів України; підвищення мотивації профспілкового активу до розвитку профспілкової організації; підвищення активності студентів; розвиток студентів, як свідомого прошарку громадського суспільства; ознайомлення з можливостями працевлаштування студентів спільно із державними організаціями; обмін досвідом між учасниками Школи.

У проекті « Всеукраїнська школа профспілкового лідера» беруть участь 70 молодих та ініціативних профспілкових лідерів, які мають змогу навчатися та ділитися досвідом зі своїми колегами з інших первинних профспілкових організацій студентів вищих навчальних закладів України.

ППОС разом Студентською Радою НУК реалізують проект «Школа особистісного розвитку активу Step by Step» — новий підхід до більш кваліфікованої підготовки активістів. Проект був розрахований на низку тренінгів протягом року і дозволив професійно підготувати новачків до профспілкової роботи. В рамках проекту проводились теоретичні та практичні заняття, які окремо були розраховані як для членів профкому студентів так і для членів СР НУК, так і для голів профбюро та голів СР інститутів/факультету.

У ході навчання проведено тренінги на наступні теми:

1. Організаційна структура самоврядування НУК.
  2. Ієрархічна структура роботи та обов’язки активістів НУК.
  3. Діловий етикет для хлопців та дівчат. Етикет візитних карток.
  4. Телефонні розмови та електронне листування.
  5. Ділові переговори та вміння себе презентувати.
  6. Спілкування з членами ППОС НУК та Студентської Ради НУК. Вирішення конфліктів.
  7. Team-building. Мотивація команди активістів студентів НУК.
  8. Документообіг студентів НУК.

ПРОГРАМА «Навчання та стратегічного планування»

• сприяння підвищенню освітнього рівня лідерів профспілки, активу та профоргів;
  • організація та координація роботи студентських рад гуртожитків;
  • «шефство» над студентами-першокурсниками;
  • організація та участь у роботі виставок, конференцій, семінарів;
  • впровадження нових форм та методів навчання для покращення роботи ППОС;
  • навчання команд проектів.

У ході навчання проведено тренінги на наступні теми:

1. Організаційна структура самоврядування НУК.
  2. Ієрархічна структура роботи та обов’язки активістів НУК.
  3. Діловий етикет для хлопців та дівчат. Етикет візитних карток.
  4. Телефонні розмови та електронне листування.
  5. Ділові переговори та вміння себе презентувати.
  7. Team-building. Мотивація команди активістів студентів НУК.
  8. Документообіг студентів НУК.