Кораблі та океанотехніка

денна/заочна.

Форма навчання:

Акредитаційна комісія.
Міністерство освіти і науки України.
Сертифікат – УД № 15005953
Термін дії – 01.07.2024 р.

Наявність акредитації:
info
Коротка інформація

Узагальненим об’єктом діяльності здобувачів вищої освіти за даною освітньою програмою є проектування, технологія і організація сучасного конкуренто здатного виробництва кораблів, суден та технічних засобів освоєння океану. Тому, освітня програма їх підготовки спрямована на формування у здобувачів інтелектуального мислення для виконання професійного аналізу суднобудівних проблем, здатності здобувачів до створення сучасних технічних, науково-технічних та управлінських методів розв’язання проблем суднобудівної галузі, ефективної реалізації прийнятих рішень за допомогою використання програмних комплексів CAD, CAE, CAM, CFD, CALS комп’ютерних технологій та інноваційних досягнень вітчизняної і світової суднобудівної науки і техніки.
Метою цієї освітньої програми є підготовка фахівців, здатних вирішувати складні задачі і проблеми професійної діяльності у сфері суднобудування, що потребує оновлення та інтеграції знань, часто в умовах неповної/недостатньої інформації та суперечливих вимог.
Програма спрямована на працевлаштування випускників на посадах, пов’язаних з дослідженням, проектуванням, конструюванням, суден різних типів, морських плавучих споруд і технічних засобів освоєння океану.

Опис освітньої програми та навчальний план
Обов’язкові компоненти програми
check_circle

Магістр з суднобудування за освітньою програмою «Кораблі та океанотехніка»