clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

9 − 10 листопада Навчально-науковий Інститут автоматики і електротехніки провів Всеукраїнську науково-технічну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених «Автоматика та електротехніка». Конференцію було проведено в дистанційному режимі на платформі Google Meet.

9 листопада відбулося пленарне засідання та засідання секцій «Автоматика, інформаційно-керуючі системи і пристрої», «Перетворювальна техніка та електронні системи», «Електроенергетичні комплекси, електричні машини і апарати».

Пленарне засідання розпочалося зі вступної промови голови оргкомітету конференції, директора ННІАЕ В. А. Скороходова. Він привітав молодих учасників і побажав успіхів у науковій діяльності.

Відкриття конференції: вступна промова директора ННІАЕ В. А. Скороходова

У своїх доповідях аспірантка ІІІ року навчання Я. В. Дзисюк та молоді викладачі Г. С. Грудініна і  О. В. Зівенко розповіли про результати своїх наукових досліджень.

Пленарна доповідь Яни Дзисюк «Енергоефективність зарядних систем берег – судно»

Пленарна доповідь Ганни Грудініної «Дослідження сили упору рушійно-рульового комплексу АНПА в косому потоці води методом комп’ютерного моделювання»

Пленарна доповідь Олексія Зівенко «Інтелектуальна система контролю параметрів зберігання аміаку»

Студенти магістратури спеціальності 171 «Електроніка» О. Ю. Доманський та Р. К. Лукін у своїх доповідях продемонстрували свої власні розробки, виконані в рамках магістерських атестаційних робіт.

Пленарна доповідь Олександра Доманського «Безпровідна енергоекономічна сигналізація»

Пленарна доповідь Руслана Лукіна «Розробка автономної бездротової метеорологічної станції»

На завершення пленарного засідання вчений секретар конференції, заступник директора ННІАЕ з наукової роботи О. О. Черно виступив з доповіддю «Перспективи співробітництва ННІАЕ НУК з інжиніринговою компанією Building Engineering Solutions», а також зробив оголошення щодо вступу майбутніх випускників до аспірантури НУК у 2022 р.

Цього ж дня на секційних засіданнях доповіді зробили аспірант І року навчання М. О. Козлов та студенти магістратури Н. Г. Малахова, В. Ю. Горбов, С. К. Клєошин, А. О. Нікуліна, Г. Г. Угольніков.

Засідання секції «Автоматика, інформаційно-керуючі системи і пристрої»

Загалом у конференції взяли участь близько 30 студентів, аспірантів та викладачів, зроблено 16 доповідей. Опубліковано 41 дайджест доповідей у матеріалах конференції, з якими можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1ImW0uroYATgo1stIBEcp4vrYZEgor90T/view?usp=sharing

Дирекція ННІАЕ висловлює щиру подяку всім учасникам і запрошує до наступних конференцій у стінах нашого університету!