Заохочення відмінників, обдарованої та творчої молоді

ПРОГРАМА «ЗАОХОЧЕННЯ ВІДМІННИКІВ,

ОБДАРОВАНОЇ ТА ТВОРЧОЇ МОЛОДІ НУК»

Студенти НУК працюють та розвиваються у різних напрямах та галузях. Наукові роботи, активна громадська діяльність, спортивні та творчі здобутки заохочувались та підтримувались профспілковим комітетом студентів. Це підтверджується самостійним проведенням  масштабного огляд-конкурсу «Кращий студент року» та допомогою в організації університетського конкурсу «Кращий молодий науковець», за результатами яких нагороди отримують всі студенти, які протягом академічного року активно проявили та зарекомендували себе.

Що річно  проводиться  огляд-конкурс «Кращий студент року». За умовами конкурсу студенти змагались за звання кращого у наступних особистісних номінаціях: громадський діяч, творча особистість, профорг, староста, профспілковий лідер, іноземець, спортсмен, фотограф. Захід проходив у традиціях нагородження премією Оскар. Кращі студенти НУК нагороджувались подарунками від Профспілки та золотими статуетками переможців – ніками. «Кращий студент року» став визначним університетським святом, яке привернуло значну увагу студентства, професорсько-викладацького складу університету та громадськості міста.

Також, з 2010 року традиційним вже стало проведення спільно із Науково-дослідною частиною НУК огляд-конкурсу «Кращий молодий науковець». Профспілка підтримувала та заохочувала студентів та аспірантів Національного університету кораблебудування, які займаються науковою діяльністю і з цією метою сприяла проведенню конкурсу та нагороджувала кращих учасників і переможців номінацій.

Щороку профспілковий комітет студентів активно відстоює інтереси студентів на засіданнях стипендіальної комісії НУК,  де розглядаються питання надання іменних стипендій відмінникам, активним та талановитим студентам Університету, зокрема Стипендії міського голови та міської ради, яка надавалась, переважно, за громадську роботу.