clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

До участі у Х Міжнародній студентській конференції «Домінанти студентського самоврядування: захист прав студентів та сприяння якості освіти», яка відбудеться з 05.11.2021р. – 07.11.2021р. запрошуються представники органів студентського самоврядування, студентських профспілкових організацій, студентських об’єднань, активна студентська молодь.

Напрямки роботи конференції:

  • Актуальні проблеми студентського самоврядування та способи їх вирішення;
  • Адвокування інтересів студентів;
  • Кращі практики органів студентського самоврядування;
  • Перспективи розвитку органів студентського самоврядування у Вашому закладі вищої освіти.

Відбір учасників конференції відбудеться на конкурсній основі. Для участі у заході необхідно до 01.11.2021 року (включно) заповнити реєстраційну анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdi2XCRRf0cmPBHFjwfkyThszuAf8RxyEFund-VoHl2iSThDg/viewform . Про результати відбору учасники будуть повідомлені індивідуально о 02.11.2021 року.

Матеріали конференції будуть видані в електронному збірнику конференції.

Організаційний внесок – 400 грн.

Початок реєстрації: 5 листопада о 11:00 годині.

Вимоги до оформлення тез або статті:

  1. Матеріали повинні бути представлені українською, англійською або німецькою мовами.
  2. Обсяг статті до 5 сторінок, обсяг тез не повинен перевищувати 2-ох сторінок. Кількість авторів – не більше двох.
  3. Загальна схема побудови тез чи статті: прізвище та імена авторів, ЗВО, місто – у правовому верхньому кутку, шрифт Times New Roman.
  4. Список літератури оформлюється згідно вимог державного стандарту з обов’язковим зазначенням кількості сторінок книг, статей.

Та надіслати тези доповіді або статтю на електронну адресу: studrada2017@gmail.com ( для тих хто планує публікуватися у електронному збірнику ) .

Участь у конференції можлива за умови наявності в учасників документа про отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отриманні однієї дози вакцини або негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену короновірусу SARS-CoV-2, який дійсний 72 години.

Місце проведення заходу: Університет Григорія Сковороди в Переяславі (вул. Василя Сухомлинського, 30, м. Переяслав, Київська область).

 

Центр молодіжної політики НУК