clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Новини

 

22 грудня подарував кафедрі інтелектуальної цифрової економіки не лише прекрасні зимові візерунки на вікнах, але й не менш вишукані захисти магістерських робіт.

Детальніше

 

Маск та Безос запрошують переселятися на інші планети Сонячної системи. Чи усім вистачить місця в їх космічних кораблях або грошей для бронювання білетів? Більшість залишиться на Землі. Їх завдання — попіклуватися про своє майбутнє. А воно безпосередньо пов’язане зі Світовим океаном.

Детальніше

 

21 жовтня платформа з розповсюдження PR-матеріалів у ЗМІ PRNEWS.IO в рамках зустрічі в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова (м. Миколаїв) презентувала україномовну версію блогу про маркетинг та PR.

Детальніше

 

Вже традиційно за ініціативи адміністрації Факультету економіки моря відбувся Економічний фестиваль. Цього року — у форматі онлайн, проте від цього, прагнення проявити свої творчі здібності та економічні знання, не були меншими.

Детальніше

 

🏆Щиро вітаємо команду «НЕШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ», — студентів кафедри Економіки та організації виробництва Алла Параскун, Anastasia Strikha, Александр Ковцевич, Остапенко В’ячеслава та Щербуня Анатолія, — з перемогою в «Економічному фестивалі ФЕМ – 2021»!🥳🤩

Детальніше

 

Так! Так! Так! Ми це зробили! Провели Економічний фестиваль на Факультеті економіки моря, не зважаючи на складні умови, пов’язані з пандемією. Тож, «ковідом не скорені», але вже точно вакциновані любов’ю до рідної кафедри та факультету…і це на все життя, ми в цьому переконані!

Детальніше