clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Кафедра інтелектуальної цифрової економіки

«Ідеї економістів та політичних мислителів — і коли вони праві, і коли помиляються — мають набагато більше значення, ніж прийнято думати. Насправді тільки вони і правлять світом»
Джон Мейнард Кейнс

Людство стрімко змінює формат свого існування. Штучний інтелект, кіберфізічні системи, безпілотні технології виробництва і переміщення товарів у просторі, 3D-проєктування, миттєвий Internet-обмін інформацією між учасниками маркетингових процесів – такі реалії сьогоднішнього дня. Їх не може обійти стороною підприємницька спільнота. Вони – в центрі уваги сучасної вищої школи.

Тож не випадково з’явилася на Факультеті економіки моря Національного університету кораблебудування кафедра інтелектуальної цифрової економіки. Ця знакова подія стала результатом трансформації ключового підрозділу факультету – кафедри економіки та організації виробництва.

Ребрендингу передувало ґрунтовне дослідження актуальних тенденцій розвитку національного і світового господарства, осмислення їх наслідків для освітніх програм, надзвичайно популярних серед абітурієнтів. А саме: «Економіка», «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність».

Результати, висновки та рекомендації, отримані завдяки інтенсивному брейнстормінгу із залученням авторитетних стейкхолдерів, закладені в фундамент оновлених навчальних планів, робочих програм академічних курсів, підручників, посібників, методичних вказівок для семінарів, тренінгів та самостійної роботи нової генерації студентів.

Приєднавшись до нашої команди, ви отримаєте можливість стати частиною академічного середовища, яке пишається своїм буттям на передовій економічної теорії та практики.

Контакти кафедри:
54007, м. Миколаїв, пр. Героїв України 9, кім. 413,415
E-mail: ide.nuos@gmail.com
Кафедра Інтелектуальної цифрової економіки у соціальних мережах:

Контактні телефони: +38(093) 408 94 18, +38(093) 727 64 40


 

Заступниця декана з організації вступної кампанії –
МАРУЩАК Світлана Миколаївна.
Кандидатка економічних наук, доцентка.
+38(066) 531 12 34,
+38(097) 003 97 60
e-mail: svitlana.marushchak@nuos.edu.ua