clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Іщенко Олена Анатоліївна

Посада: доцент кафедри, кандидат економічних наук, викладач

 

Контактна інформація:

olena.ishchenko@nuos.edu.ua

olena.ishchenko86@gmail.com

 

Ідентифікатори науковця:

Scopus ID:    Ishchenko, Olena A.

Google Scholar: Олена Іщенко

ORCID: Олена Іщенко

Web of Science Researcher ID: Олена Іщенко

ResearchGate:  Олена Іщенко

 

Освіта:

повна вища, в 2008 р. закінчила з відзнакою Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова за спеціальністю «Менеджмент організацій».

Професійний досвід:

з 01.09.2008 р. до 15.11.2013 р. – викладач кафедри менеджменту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, м. Миколаїв;

з 15.11.2013 р. до 15.11.2016 р. – аспірант, викладач кафедри менеджменту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, м. Миколаїв;

з 15.11.2016 р. до 06.05.2020 р. – викладач кафедри менеджменту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

з 06.06.2020 р. по теперішній час – на посаді доцента без вченого звання кафедри менеджменту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Здобутки:

За період науково-педагогічної діяльності опубліковано близько 50 наукових робіт. Близько 10 публікацій в закордонних виданнях.

Під керівництвом 5 призерів студентських предметних олімпіад, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів студентських наукових робіт. Близько 20 публікацій студентів у науковій періодиці, наукових конференціях, впровадження наукових розробок у виробництво.

Здійснювала роботу у складі журі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Управління спортивно-оздоровчою діяльністю».

А також в 2019 посіла ІІІ місце в Обласному конкурсі робіт молодих учених Миколаївської області в номінації «Економічні науки» та отримала диплом від департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Ради ректорів вищих навчальних закладів Миколаївської області