10 вересня до здобувачів вищої освіти кафедри менеджменту з лекцію завітала стейкхолдер, регіональний директор А-Банку Ірина Дудник

Починаючи бізнес, потрібно вирішити, з якою командою ти будеш це робити. Це мають бути люди, яким ти довіряєш та можеш доручити реалізацію надскладних проектів. Надійна команда – це запорука успіху та опанування будь-якого бізнесу.
Саме з цього приводу, 10 вересня до здобувачів вищої освіти початкового (короткого циклу) та першого (бакалаврського) рівня спеціальності 073 «Менеджмент» кафедри менеджменту з лекцію до навчальної дисципліни «Менеджмент» завітала стейкхолдер, регіональний директор А-Банку Ірина Дудник. Разом з к.е.н., доцентом кафедри менеджменту Оленою Іщенко та д.е.н., професором Іриною Крамаренко розглянули актуальну тему «Лідерство і команда – запорука успіху управління персоналом».
Під час лекції студенти дізнались про таке: роль лідера в команді; якими якостями та техніками управління повинен володіти лідер; як створити надійну команду та ефективно управляти нею.
Ірина Борисівна поділилась своїм досвідом, надала корисні поради студентам.
Отже, кафедра менеджменту і надалі продовжує співпрацювати з представниками реального сектору економіки, підвищуючи рівень знань та практичних навичок студентів спеціальності «Менеджмент».