22 — 23 вересня в рамках «Дня кар’єри ЄС» були проведені цікаві та пізнавальні тренінги

22 — 23 вересня 2021 року у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова в рамках «Дня кар’єри ЄС» були проведені цікаві та пізнавальні тренінги, а саме:
1. «Розвиток сучасних публічних комунікативних навичок». Тренер — Стужук Сергій.
2. «Ідеальний співробітник епохи швидких змін. Вимоги до рівня розвитку компетенцій». Тренер — Мазо Владислава.
3. «Пошук роботи, як шукати і як знайти роботу». Тренер — Мазо Владислава.
4. «Бізнес, ІТ – технології та файдрезенг у міжнародній сфері». Тренер — Оксана Невін.
5. «StartUp від ідеї до власного бізнесу. Основні питання та проблеми стартапів у регіоні». Тренер — Кранковській Дмитро.
6. «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами». Тренер — Сергійчук Сергій.
Студентка Крамаренко Олександра початкового рівня (короткого циклу) освітньої програми «Менеджмент організацій і адміністрування», прокоментувала тренінг «Розвиток сучасних публічних комунікативних навичок»:
«Насичена програма, продумана подача тренером матеріалу, який дуже важливий в житті кожної людини. Хочеться відзначити невимушену подачу інформації про навички комунікації. Дякую за отриманий цінний досвід».
Студентка Бринза Дарина, першого (бакалаврського) рівня освітньої програми «Менеджмент організацій і адміністрування» поділилася зі своїми враженнями від тренінгу «Ідеальний співробітник епохи швидких змін. Вимоги до рівня розвитку компетенцій»:
«Вперше мені випав шанс побачити людей, що працюють по моїй спеціальності та готових поділитися своїм досвідом. Ці тренінги нагадали мені про важливість подібних зустрічей з практикуючими професіоналами. Нам запропонували ознайомитися зі станом ринку праці та необхідними компетенціями для сучасних фахівців, а також змусили задати питання собі: «Що ж зможу запропонувати я?» Подібні заходи надають неймовірну допомогу починаючим фахівцям і залишають студентів під враженням».
Студенти освітньої програми «Менеджмент організацій і адміністрування» (Різун Вадим та Гура Олександр) під час дискусії «Професійний розвиток та європейська інтеграція» (тренер — Євсеєв Володимир, голова Регіонального фонду підтримки підприємництва у Миколаївській області, керівник Інноваційного кластера RinnoHub Регіонального інноваційного HUB ) та тренінгу «StartUp від ідеї до власного бізнесу. Основні питання та проблеми стартапів у регіоні» (тренер — Кранковський Дмитро, менеджер проектів Інноваційного кластера RinnoHub Регіонального інноваційного HUB) проявили себе активно та виграли поїздку на Варшавську промислову виставку.
Дякуємо тренерам, організаторам за чудову атмосферу, за цікаві і практичні знання, за таку чудову можливість обміну креативними ідеями!