В рамках співпраці з директором ТОВ «ЕЛЕКТРІМ 2000» Риммою Малаховою відбулись читання лекцій та проведення практичних занять

В рамках співпраці кафедри менеджменту та директором ТОВ «ЕЛЕКТРІМ 2000» Риммою Малаховою 24 вересня відбулись заняття, а саме читання лекцій та проведення практичних занять для здобувачів вищої освіти початкового (короткого циклу) та першого (бакалаврського) рівня спеціальності 073 «Менеджмент» з навчальної дисципліни «Менеджмент».
Під час занять Римма Едуардівна поділилася своїм досвідом з управління підприємством та персоналом. Розкрила сутність управління організацією, стилі управління, пояснила формули успіху в управлінні і надала рекомендації, як діяти керівнику на підприємстві в кризових ситуаціях.
Заняття були захоплюючими, динамічними, цікавими. Студенти отримали нові знання, практичні рекомендації, вдосконалили свої навички, розкрили в собі нові можливості та управлінські якості.
Чекаємо з нетерпінням нових зустрічей з Риммою Едуардівною Малаховою!