Відбулась зустріч з Малаховою Риммою, яка є експертом в питаннях бізнесу, коучингу, засновником та директором бізнес-проектів

З початком навчального року на кафедри менеджменту активізується робота зі стейкхолдерами.
На минулому тижні відбулась зустріч проректора Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, д.е.н., професора кафедри менеджменту Іртищевої Інни, к.е.н., доцента кафедри менеджменту Іщенко Олени з Малаховою Риммою, яка є експертом в питаннях бізнесу, коучингу, засновником та директором таких бізнес-проектів: ТОВ «ЕЛЕКТРІМ 2000», Миколаївський благодійний фонд «Малахова», ТОВ «НВП» ЕЛЕКТРІМ 2000», фізкультурно-оздоровчий комплекс «Фабрика здоров’я», ЕКО — ферма «Черемша», ресторан швидкого харчування «Черемша», сертифікованим бізнес-коучем, засновником благодійних, соціальних проектів та просто чарівною жінкою.
Під час зустрічі були обговорені питання щодо подальшої співпраці Римми Едуардівни з кафедрою менеджменту та Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова, де поєднається теорія з практикою. Керівництвом університету було запропоновано Риммі Едуардівні читання лекцій та проведення практичних занять, тренінгів для здобувачів вищої освіти початкового (короткого циклу) та першого (бакалаврського) рівня спеціальності 073 «Менеджмент» з навчальної дисципліни «Менеджмент».
Таким чином, це надасть змогу продовжити підвищувати компетентність та вдосконалювати навички наших студентів менеджерів.