З війною у житті, з Україною в серці, з ФЕМ-ом у думках

Які ж вони неймовірні — студенти Факультету економіки моря! В якусь мить, нам здалося, що війна наклала ембарго на їх академічну та наукову ініціативу, відірвати від мирних повсякденних справ. Але сталося справжнє диво: з різних кафедр та з різних освітньо-професійних програм почали надходити ініціативи щодо створення спеціального майданчика, де кожний охочий зможе запропонувати власне бачення, висловити власні відчуття, поділитися емоціями, які накопичилися в серцях і душах. І зробити це в характерній для наших дівчат та хлопців манері: креативно, емоційно, видовищно.

І в нас вийшло! На Факультеті економіки моря завирував фестиваль: «З війною у житті, з Україною в серці, з ФЕМ-ом у думках». Цього року був незвичний для всіх формат традиційного заходу, оскільки він відбувся у дуже складний час, коли Україна потерпає від повномасштабних воєнних дій з боку агресора. Але навіть це не стало перешкодою для студентів Факультету економіки моря. В усіх, хто має доступ до Інтернету, вкотре з’явилася можливість впевнитися в унікальних здібностях майбутніх економістів, менеджерів та бухгалтерів-аналітиків

В ньому взяли участь і студенти, які залишилися вдома, і які опинилися за межами країни, вимушено полишивши рідну оселю. https://www.facebook.com/groups/femnuos

Тож, з війною у житті, з Україною в серці, з ФЕМ-ом у думках, а ще «ковідом не скорені», дистанційним навчанням не спантеличені, але вже точно прищеплені любов’ю до рідних кафедр та факультету! І це на все життя! Як, між іншим, тисячі вихованців Факультету економіки моря, які справою довели свою здатність до самореалізації, генерування унікальних бізнес-проєктв, спроможності втілювати їх у життя по цілому світові: від України до найвіддаленіших куточків планети.

Може скластися враження, що в підсумку фестивалю виникли переможці та переможені. Ми хочемо підкреслити: перемогли ми всі! Перемагає творчість, креативність, відповідальне ставлення до поставлених задач. Студенти проявили себе найкращим чином і показали світу любов до України, до рідного факультету та один до одного. А це найцінніше!

Бажаємо всім студентам Факультету економіки моря гарних оцінок, мирного неба та міцного здоров’я!!! Перемога за нами! До нових зустрічей!

В тому числі й з тими абітурієнтами, які, маємо надію, остаточно і незворотно переконалися: Факультет економіки моря – найкращий вибір з усіх можливих!

Пропонуємо подивитися декілька конкурсних відеосюжетів за посиланнями: