clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Дубинський Олег Юрійович

Доктор юридичних наук, професор

Свою трудову діяльність Дубинський О.Ю. розпочав в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова у 2006 р., пройшовши шлях від викладача, завідувача кафедри правознавства у 2013 р., декана факультету морського права у 2017 р. до проректора з науково-педагогічної роботи, економічних, юридичних та соціальних питань Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова у 2018 році.

Не дивлячись на щільний графік роботи на новій посаді, Дубинський О.Ю. приймає активну участь у науково – організаційній роботі кафедри морського та господарського права: готує та проводить науково – методичні семінари, науково – практичні конференції. Постійно керує науковою роботою студентів. Має численні публікації наукового та навчально-методичного характеру, в тому числі, опубліковані в фахових та міжнародних виданнях.

Кандидат юридичних наук з 2013 року. Тема дисертаційного дослідження: «Відомчий контроль в органах внутрішніх справ України як функція державного управління». В 2014 р. отримав звання доцента кафедри правознавства.
Доктор юридичних наук з 2019 року. Тема дисертаційного дослідження: «Державний контроль за додержанням законодавства на транспорті».

Дубинський О.Ю. веде активну наукову діяльність, регулярно виступає офіційним опонентом на захистах дисертацій, є науковим керівником здобувачів наукового ступеня кандидата юридичних наук, є членом дорадчого комітету з питань проекту «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні».

З 2018 року є членом Науково-консультативної ради при Верховному Суді України.

У 2014 році Дубинський О.Ю. здобув перемогу у конкурсі, оголошеному Миколаївською облдержадміністрацією «Кращий молодий науковець 2014 року». 10 грудня 2016 р. йому присуджено нагороду «Юрист року Миколаївщини» в номінації «Юрист-вчений, викладач».

Нагороджений грамотою управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, Почесними грамотами Миколаївської обласної державної адміністрації, міського голови та Південного наукового центру НАН України і МОН України, подяками Міністерства освіти і науки України та Державної служби якості освіти України. З 2016 року неодноразово нагороджувався подяками за активну громадянську позицію, небайдужість, патріотизм та волонтерську допомогу, спрямовану на підтримку української армії та воїнів. Веде постійну і активну волонтерську роботу і допомогу армії, за що нагороджений у червні 2016 р. пам’ятним знаком «За сприяння військово-морським силам України».
Нагороджений відзнакою Миколаївської обласної ради – «За заслуги перед Миколаївщиною» II ступеня та Почесною відзнакою голови Миколаївської обласної державної адміністрації «Святий Миколай Чудотворець» ІІІ ступеня.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність був нагороджений Грамотою Міністерства освіти і науки України до Дня науки-2019; у 2021 році Дубинському О.Ю. присвоєне звання «Заслужений працівник освіти».