clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Ломжець Юлія Вікторівна

Завідувачка кафедри, кандидатка політичних наук, доцентка

Має понад п’ятнадцятирічний стаж викладацької та наукової діяльності. Є авторкою понад 50 публікацій наукового та навчально-методичного характеру, в тому числі, 20 опублікованих в фахових виданнях. Є співавтором 2 навчальних посібників із грифом МОН.

 

Громадська робота:

  • У березні 2020 року обрана Головою Асоціації юридичних клінік України.
  • У 2019 – 2021 рр. брала участь в діяльності робочої групи Міністерства освіти і науки України з розроблення Загальнодержавної програми освіти у сфері прав людини, Наказ МОН «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.12.2017 року № 1719» від 11.06.2019 № 812
  • У 2016 – 2018 рр. була членкинею робочої групи Миколаївської міської ради з питань підготовки пропозицій щодо створення спеціалізованої установи з надання безоплатної правової допомоги у м. Миколаєві, створеної Розпорядженням Миколаївського міського голови №114 від 20.05.2016р.
  • У 2017 році брала участь в роботі конкурсної комісії з відбору керівників бюро правової допомоги на Миколаївщині
  • В 2015 р. пройшла відбір тренерів підготовки патрульних Національної поліції України. Дисципліна: «Права людини. Верховенство права. Конституціоналізм»

Проєктна діяльнісь:

  • З червня 2021 року  – координаторка антикорупційних досліджень проєкту «Антикорупційний комплаєнс у вишах: від визначення ризиків до їх подолання», який реалізується Асоціацією юридичних клінік України за підтримки Програми USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI)
  • З лютого 2020 року по листопад 2020 року — керівниця проєкту «Консультації юридичних клінік для споживачів фінансових послуг», який реалізовувався Асоціацією юридичних клінік України в рамках гранту, наданого DAI Global/Проєкт USAID «Трансформація фінансового сектора»
  • З лютого 2020 року по листопад 2020 року — керівниця проєкту «Розвиток потенціалу юридичних клінік у сфері фінансових консультацій та просвіти з питань захисту прав споживачів», який реалізовувався Асоціацією юридичних клінік України в рамках гранту, наданого DAI Global/Проєкт USAID «Трансформація фінансового сектора»
  • З червня 2019 по травень 2020 рр. – керівниця проєкту «Розвиток регіонального лідерства та усталення моделі координації Асоціації юридичних клінік України», який реалізовувався Асоціацією юридичних клінік України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»

Експертні сфери: сучасна методика викладання права і юридична клінічна освіта, конституційне право, права людини

Профіль Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=AmZwmc4AAAAJ&hl=uk