clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Клименков Сергій Юрійович

 

Клименков Сергій Юрійович

Старший викладач будівельної механіки та конструкції корпусу корабля

E-mail: sergij.klymenkov@nuos.edu.ua

ORCID: 0000-0001-9717-5816

Scopus ID:

Web of Science ID:

Scholar Google:

Основні навчальні дисципліни:

Опір матеріалів, Будівельна механіка корабля та ТЗОО, Математичні методи розрахунку міцності і вібрації корпусних конструкцій суден та морських плавучих споруд.

Сфера наукових інтересів:

Будівельна механіка корабля, Міцність суднових гофрованих конструкцій та їх елементів,  Спеціальні питання міцності суден та морських плавучих споруд, Математичні методи розрахунку міцності і вібрації корпусних конструкцій суден та морських плавучих споруд.

Клименков Сергій Юрійович  народився у 1974 р. в м. Миколаїв. В 1991р. закінчив школу гардемаринів Миколаївського кораблебудівного інституту і поступив на навчання на спеціальність «Суднобудування», в 1997 році отримав диплом інженера – кораблебудівника. Ще  під час навчання працював в лабораторіях кафедри на посаді техніка, приймав участь у науково-дослідній роботі кафедри. Після закінчення інституту в 1997 році поступив до аспірантури, після її закінчення з 2000р працював викладачем, а з 2005  – старшим викладачем.

В 2011 – 2015 роках працював керівником групи приймальної комісії кораблебудівного інституту.

За активну навчальну, наукову і громадську діяльність неодноразово нагороджений грамотами, подяками та преміями університету.

Підвищення кваліфікації: ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування», 10.10.2016 р. 

Більше 30 наукових та методичних публікацій